Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Oleg Helgiv
Додано 06 гру 2025

Oleg Helgiv

@oleghelgiv
Кількість підписників: 654
Фото: 745
Відео: 69
Посилання: 28
Опис:
Без цензури.
Джерело

Oleg Helgiv | Угорщина повернула захоплені інкасаторські автомобілі Ощадбанку. Гроші...

Логотип телеграм спільноти - Oleg Helgiv Oleg Helgiv @oleghelgiv
512 Охват/переглядів 2026-03-12 19:51 Повідомлення №6458
Угорщина повернула захоплені інкасаторські автомобілі Ощадбанку. Гроші і цінності залишили собі.Тепер думаю вже ніхто не сумнівається, що це був банальний гоп стоп. Інакше б ніхто ніколи не відпустив інкасаторів і не віддав речові докази злочину - автомобілі. Якби для захоплення була хоч якась доказова база.Поведінка Орбана не дивує. Можна було чекати чогось більшого від російських політтехнологів в погонах, які приїхали йому допомагати на виборах. Замах на Сіярто, атака на парламент дронами Мадяра, не їх а нашого, чи щось в цьому роді. Найбільше дивує поведінка функціонерів і керівників країн Євросоюза. Захист інтересів Росії в ЄС, яка веде гібридну війну проти ЄС, державою членом ЄС. Добре - політика, правила в них такі. Хоча це і брехня. Але захоплення грошей і золота українського державного Ощадбанку Угорщиною - це вже державний бандитизм в Євросоюзі. І всі мовчать. Зруйнований ще один міф, про верховенство права в ЄС. Воно таке саме як в Україні - своїм все, ворогам закон.Альтернативи ЄС в України все одно немає, нам потрібен їх ринок і підтримка. Але ми повинні розуміти правила Євросоюза писані, а головне не писані і не допускати більше таких помилок, як інкасація грошей через недружню країну в надії що це ж ЄС, а значить закон. А він в них як дишло...