Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ОК «РАДУГА 20»🏘
Додано 06 січ 2025

ОК «РАДУГА 20»🏘

@okraduga20
Кількість підписників: 2 976
Фото: 371
Відео: 39
Посилання: 41
Опис:
🏘 Канал створений для інформування мешканців ж/м «Радужний - 2»; ℹ️ Також будемо публікувати суспільно важливу та корисну інформацію для мешканців всього масиву «Радужний»; ✅ Реклама, зворотній звʼязок - @dubovikovdenys Пн-Пт: 09:00-18:00

👥 Кількість підписників

2 976
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +15
Середній/Місяць:: +7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 613
Середній/День:: 2,900
Середній/Тиждень:: 2,469
ERR: 87.8%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 0.9

Історія змін назви

ОК «РАДУГА 20»🏘 2025-12-15
ОК «РАДУГА 20» 2025-01-08

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,290 26-02-23 18:49
Ймовірне припинення аварійного постачання електроенергії зі Словаччини – ніяк не вплине на ситуацію в об’єднаній енергосистемі України. Останній раз Україна просила аварійну допомогу у Словаччини понад місяць тому і в дуже обмеженому обсязі. Загалом, аварійна допомога зі словацького напрямку надходила до об’єднаної енергосистеми України досить рідко. Йдеться про нетривалі постачання. Офіційних документів про одностороннє припинення дії договору про взаємне надання аварійної допомоги словацьким системним оператором – компанією SEPS – до НЕК «Укренерго» наразі не надходило. Звертаємо увагу, що оператори систем передачі електроенергії України та Словаччини – НЕК «Укренерго» та SEPS – є повноправними членами ENTSO-E. Відносини  між ними мають повністю відповідати встановленим правилам діяльності організації.Наразі між НЕК «Укренерго» і SEPS укладено договір щодо надання/отримання аварійної допомоги з/до ОЕС України до/з ЕС Словаччини. Крім того, НЕК «Укренерго» 23.02.2026 року отримала лист від оператора системи передачі Словаччини про перегляд умов оплати за діючим договором про постачання аварійної допомоги. Аналіз пропозиції словацької сторони буде виконано в найкоротші терміни.Про будь-які обмеження комерційного імпорту електроенергії зі Словаччини наразі не йдеться. Розподілена потужність міждержавних перетинів використовується, відповідно до результатів проведених аукціонів. - Укренерго❗️
👁 2,110 26-02-19 07:54
В Одесі розгорнуто додаткові намети:📍вул. Фонтанська дорога, 16/8📍вул. Сімʼї Глодан, 14📍вул. Сімʼї Глодан, 31📍вул. Князя Ярослава Мудрого, 11/1📍вул. Князя Ярослава Мудрого, 13/1📍просп. Небесної Сотні, 5А📍вул. Ак. Філатова, 10📍вул. Варненська, 27📍вул. Євгена Чикаленка, 46📍вул. Євгена Чикаленка, 56АПродовжують працювати Пункти надання допомоги в наметах, встановлених вчора:📍Вул. Євгена Чикаленка 50/1;📍Парк “Луч”, кут Корольова-Левітана;📍Пр-кт Князя Ярослава Мудрого 2;📍Вул. Євгена Чикаленка, 55;📍Вул. Академіка Корольова 85;📍Пр-кт Князя Ярослава Мудрого, 22;📍Вул. Сім’ї Глодан, 49;📍Пр-кт Небесної Сотні 10а;📍Пр-кт Небесної Сотні, 47/2;📍Пр-кт Небесної Сотні, 87а;📍Вул. Євгена Чикаленка, 75;📍Вул. Академіка Корольова 58а;📍Пр-кт Небесної Сотні 15А;📍Вул. Сім’ї Глодан, 4;📍Вул. Сергія Шелухіна 57;📍Вул. Євгена Чикаленка, 81/1;📍Вул. Академіка Корольова, 55;📍Пр-кт Небесної Сотні / Левітана магазин «Копійка» фасад;📍Парк Перемоги.Тут можна підзарядити гаджети та скористатися інтернетом. Є чай, вода.Стаціонарні Пункти незламності та пункти обігріву, їх адреси також доступні у Дії та застосунку MISTO. - Одеська міська рада ❗️
👁 2,490 26-02-02 15:24
Відсьогодні підприємці можуть скористатися Урядовим пакетом енергетичної підтримки.Щоб частково компенсувати витрати й продовжувати працювати в складних енергетичних умовах, малий та середній бізнес, який працює у соціально важливих сферах — аптеки, магазини, пекарні, кав’ярні, майстерні та інші послуги першої необхідності, вже може подавати заявки на державну підтримку:1️⃣ Енергодопомога ФОП — швидка антикризова підтримка для малого бізнесу. ФОПи 2–3 груп, які мають щонайменше одного найманого працівника, можуть отримати одноразову безповоротну фінансову допомогу від 7 500 до 15 000 грн — залежно від кількості працівників.Кошти можна використати на:🔹придбання або ремонт генераторів та іншого енергообладнання;🔹акумулятори, інвертори, зарядні станції, сонячні панелі та комплектуючі;🔹пальне для генераторів;🔹оплату електроенергії для автономної роботи під час відключень.Програма працює за принципом грантів «Власна справа». Подати заявку можна онлайн через портал Дія — у категорії «Підприємництво», на сторінці послуги «Допомога ФОП на енергостійкість»:https://diia.gov.ua/services/dopomoha-fop-na-enerhostiikistДані перевіряються автоматично, кошти зараховуються на Дія.Картку через п’ять банків, які долучилися до програми: Приватбанк, Sense Bank, Банк Кредит Дніпро, А-банк та monobank.2️⃣ Енергокредит під 0% на енергообладнання.Мікро-, малий та середній бізнес може отримати до 10 млн грн пільгового кредитування під 0% річних у межах програми «Доступні кредити 5–7–9». Різницю банкам компенсує держава через Фонд розвитку підприємництва. Кредит надається до 3 років. Кошти можна спрямувати на генераційне обладнання — когенераційні установки, дизельні, бензинові та газові генератори.Щоб отримати кредит, необхідно відповідати критеріям програми «Доступні кредити 5–7–9», подати заявку до банку-партнера програми, пройти оцінку та отримати рішення банку. Прийом заявок уже розпочали 17 банків-партнерів, інші банки долучатимуться до програми найближчим часом. Загалом кредитування здійснюватиметься через 43 банки по всій країні, а заявки на енергокредити розглядатимуться пріоритетно.Енергетична підтримка допоможе бізнесу продовжувати працювати, зберігати робочі місця та забезпечувати людей у містах і громадах усім необхідним в періоди тривалих відключень.Детальні умови енергокредиту та перелік банків за посиланням в коментарях. - Юлія Свириденко❗️
👁 2,720 26-01-26 14:21
«Лише 100 тисяч заяв подали українці до «Міжнародного реєстру збитків» щодо різних категорій втрат, які нині доступні. На жаль, це дуже мала цифра. Постраждали від рук росії в Україні, практично, кожен і кожна.Наголошуємо, що «Міжнародний Реєстр збитків» це НЕ ОДНЕ і те ж, що держпрограма єВідновлення. ⚠️ Це історія не лише про житло, а про всі фізичні та моральні збитки. ⚠️ Реєстр створений під егідою Council of Europe Україною, ЄС та ще 42-ма країнами та знаходиться в Гаазі. Це охоплення великого спектру категорій шкоди, яку завдає росія проти всіх українців: як проти звичайних людей і бізнесу, так і проти цілих громад та держави. Усього Міжнародним Реєстром збитків передбачено 43 категорії шкоди щодо яких можна подаватися всім, хто постраждав, без винятку. Правда, наразі відкрито лише 14 категорій, що стосуються найтяжчих наслідків, втрати та пошкодження майна. Мова про:А1.1 — вимушене внутрішнє переміщення;А2.1 — смерть близького члена сімʼї;А2.2 — зникнення безвісти близького члена сімʼї;А2.3 — серйозні тілесні ушкодження;А2.4 — сексуальне насильство;А2.5 — катування, або нелюдські чи такі, що принижують гідність, види поводження або покарання;А2.6 — позбавлення свободи;А2.7 — примусова праця або служба;А2.8 — насильницьке переміщення або депортація дітей;А2.8 — насильницьке переміщення або депортація дорослих;А3.1 — пошкодження або знищення житлового нерухомого майна;А3.2 — пошкодження або знищення нежитлового нерухомого майна;А3.3 — втрата житла або місця проживання;А3.6 — втрата доступу або контролю над нерухомим майном на тимчасово окупованих територіях. Та це лише початок. Найближчим часом відкриється можливість подаватися на відшкодування бізнесу, а ще згодом – цілим громадам, ОМС-ам і тд (наприклад, щодо шкоди, заподіяної ворогом обстрілами енергетики).»❗️Звертаємо увагу всіх без винятку на необхідності проглянути у Дія категорії щодо яких ви вже можете подати заяву на компенсацію. А в подальшому слідкувати за розширенням реєстру, щоб максимально охопити всіх, хто постраждав від дій росії. - Таїрівська селищна рада ❗️
👁 3,280 26-01-22 18:20
Під час надзвичайної ситуації в енергетиці дбайте про базову готовність. Саме тому рекомендуємо зробити вдома запас на 3-5 діб:▫️ Питної та технічної води▫️ Продуктів тривалого зберігання▫️ Необхідних медикаментівПершочергово підготуйте валізу першої необхідності. У ній мають бути документи, теплі речі, аптечка, засоби обігріву, засоби особистої гігієни та необхідна кількість готівки.❗️Перевірте рівень заряду додаткових джерел живлення, технічний стан транспорту та наявність пального.Не забудьте про домашніх улюбленців – забезпечте для них запас корму.⚠️Будьте готові до посилених заходів безпеки: слідкуйте за повідомленнями влади, подбайте про безпеку дітей і обмежте перебування на вулиці без нагальної потреби в темну пору доби. 🔗Під час перебоїв з тепло- та енергопостачанням дотримуйтеся базових правил обігріву оселі. Докладно про них розповідали раніше.Зокрема, не намагайтеся обігріти всю квартиру – перебувайте в одній, бажано найменшій кімнаті. Одягайтеся у кілька шарів, використовуйте грілки та підтримуйте легку фізичну активність. 📞Якщо вам потрібна допомога, консультація чи інформація про найближче укриття/Пункт Незламності – телефонуйте 112. Без мобільного звʼязку? Підключайтеся до Wi-Fi та звертайтесь до екстрених служб через застосунок 112 Ukraine. Підготуй запас найнеобхіднішого, потурбуйся про оселю й тих, хто поруч. Вмикай безпеку! - МВС України ❗️
👁 2,940 25-12-21 11:04
‼️🚛 До уваги міжнародних перевізників пасажирів та вантажів: оновлення щодо перетину кордону з Молдовою🛣️ Станом на 12:00 21 грудня доступна можливість перетину кордону на пунктах пропуску в Одеській області з Молдовою та Румунією. Доїзд до цих пунктів відбувається автодорогою М-15 (“Одеса – Рені”). 💬 «Наше завдання – забезпечити прогнозовану роботу логістики навіть в умовах постійних безпекових загроз. Ми поетапно відновлюємо сполучення, тримаємо звʼязок із суміжними країнами та робимо все можливе, щоб перевізники мали зрозумілі маршрути і могли планувати свою роботу. Ситуація динамічна та може змінювати, але робимо все можливе щоб забезпечити логістику», – наголосив Олексій Кулеба, Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій. Йдеться, зокрема, про пункти пропуску: ▪️“Паланка – Маяки – Удобне”▪️“Рені – Джурджулешти”▪️“Табаки – Мирне”▪️“Виноградівка – Вулканешти” ▪️“Малоярославець – Чадир Лунга 1” ▪️“Серпневе – Бесар’ябка” ▪️“Нові Трояни – Чадир Лунга” ▪️“Старокозаче – Тудора”▪️“Орлівка – Ісакча”📱 Для перетину кордону згаданих пунктів пропуску необхідна реєстрація в єЧергу як для автобусів, так і вантажівок. ⏱️ Зважаючи на обмежену пропускну здатність дороги, що веде до цих пунктів пропуску з Одеси, просимо закладати додатковий час для доїзду до цих пунктів пропуску. 🖥️ Актуальне навантаження на ці пункти пропуску можна знайти у розділі “Завантаженість” на сайті єЧерги. 🚌 Для автобусів та вантажівок доступні альтернативні пункти пропуску з Молдовою у Чернівецькій та Вінницькій областях. Вони також працюють у посиленому режимі. ℹ️ Просимо слідкувати за актуальною інформацією, адже ситуація може змінюватись. Про всі оновлення будемо інформувати - МІНРОЗВИТКУ❗️
👁 2,440 25-12-15 11:51
‼️Увага! Тимчасове відключення водопостачання💦 в місті Одеса 15 грудня!📢Шановні споживачі! У зв’язку з ремонтними роботами, які проводять енергетики, ряд об’єктів водоканалу буде тимчасово знеструмлено.Унаслідок цього орієнтовно з 14:00 до 18:00 буде відсутнє водопостачання у таких районах та населених пунктах:➡️ Приморський, Хаджибейський (окрім колишніх ж/м «Ленселище», ж/м «Застава»), Пересипський (окрім колишніх ж/м «Більшовик», ж/м «Слобідка») та Київський райони міста Одеси;👉 с. Лиманка, с. Червоний хутір, ж/м «Райдужний», ж/м «Совіньон 1–5», ж/м «Чорноморка», ЖКП «Таїрово»;🔹 м. Південне, с. Ілічанка, с. Корсунці, с. Красносілка, с. Світле, с. Олександрівка, с. Крижанівка, с. Ліски, с. Фонтанка, с. Вапнярка, с. Нова Дофінівка, смт Чорноморське, с. Змієнкове, с. Григорівка, с. Нові Білярі, с. Булдинка, с. Візирка, с. Білярі, с. Сичавка.Після завершення робіт та поновлення електропостачання об’єктів критичної інфраструктури водопостачання буде відновлено.Зазначений час є орієнтовним і може змінюватися залежно від перебігу ремонтних робіт енергетиків.☎️Телефони для довідок (цілодобово):0-800-307-505, 048-705-55-05, 068-905-55-05, 066-905-55-05, 093-17-00-155
👁 2,050 25-10-27 07:46
На прохання мешканців наших будинків, команда НОВА ПОШТА разом з ОК "Радуга 20" спеціально для тебе запустила нову послугу – «Твій поштомат» м. Одеса 📦 57896 - Радужний масив 20, 2 підʼїзд (ТІЛЬКИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ)📦 57897 - Радужний масив 20, 5 підʼїзд (ТІЛЬКИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ)📦 57898 - Радужний масив 23, 2 підʼїзд (ТІЛЬКИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ)📦 57899 - Радужний масив 24, 5 підʼїзд (ТІЛЬКИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ)аби отримати/відправити посилку, тобі не потрібно буде кудись йти або когось чекати!В найближчий час будуть встановлювати та підключати ❗️Тільки уяви, отримати/відправити посилку можна за лічені секунди саме тоді, коли зручно тобі. У твоїй парадній!Все дуже просто та швидко:Встанови мобільний додаток Нової пошти;Обираючи доставку/відправку, вкажи номер твого поштомату;Сплати послугу онлайн в мобільному додатку Нової пошти (при відпрвці, якщо платник відправник);Щойно посилка потрапить в поштомат, ти отримаєш повідомлення про доставку/відправку;Біля поштомату в мобільному додатку натисни кнопку «Відкрити комірку», забери/поклади посилку та зачини комірку.🤷‍♀️Підказки, як отримати посилку, будуть і на самому поштоматі. ❗️Підписатись 👈
👁 2,900 25-05-24 11:03
Шановні мешканці ж/м Радужний! Є нагальна потреба в закритті збору на ремонт авто нашому мешканцю ‼️ Вся інформація нижче 👇 «Атенція, шановна спільното, зараз буде...ЗБІР :/ Збираю пенси, треба відремонтувати бібІки, цілих три машини, які катають наші поважні дупи по всіляким дуже (і не дуже) важливим справам.Маю надію наколядувати 140 к. Без будь-яких привязок до бригад чи підрозділів. Врешті, ви й так знаєте, що я служу писарем в штабі, десь на Львівщині. Але навіть нам, писарям, непросто, бо робота стресова та напружена, а, значить, треба інколи розслаблятися. Тоїсть їздить за випивкою і до женщін (бо пішки ходить давно не модно). То ж збираю гроші, бо треба навести в машинах марафєт- відполірувати, похімчистить, підсвітку зробить красіву, щось типу "звьозднава нєба", як в Rolls-Royse.... Прохання донатить акуратно, без перебору, з паперового стаканчика кави чи кухля світлого нефільтрованого, не тре лупашить всю зарплату, а то зара побіжите тягнути в бабці замотаного в хустинку конверта, що відкладала собі з пенсії на пам'ятник... А якщо назбираєм ну сильно багато- куплю собі мотика! Красівого якогось, італійця, навЄрно. Потім буду пускать пофоткатися, чи покатаю бесплатно якусь красіву підпищицю...»4441 1111 2417 6425https://send.monobank.ua/jar/68agm9nTnU
👁 2,500 24-12-31 17:18
Шановні мешканці!🎉🎉🎊Ось і закінчується 2024 рік! Він, як і всі роки повномасштабного вторгнення був важким для всіх обслуговуючих організацій. Проте ми його пройшли і досить впевнено!Ми підмітали, мили, підрізали, фарбували, шпаклювали,капремонтували, замінювали, зварювали, встановлювали, опалювали, підсвічували! Вислуховували і прислуховувались.. допомогали військовим!Ми намагались, щоб в період відключень та блекаутів, всі будинки були забезпечені теплом, холодним та гарячим водопостачанням, освітленням місць загального користування!Так, десь трохи гірше, десь набагато краще, десь повільніше, а десь швидше, але ми старались!Ми дякуємо нашим захисникам та захисницям, дякуємо нашим мешканцям - військовослужбовцям ЗСУ, НГУ, СБУ та інших сил і підрозділів, завдяки яким, ми сьогодні можемо відсвяткувати Новий Рік!Нехай 2025 принесе у ваші будинки світло 24/7, тепло 25+, безперебійне водопостачання, міцність фасаду та цілісність мереж!Бажаємо миру, єдності, злагоди та достатку!Дякуємо за довіру!З повагою до кожного, ОК «РАДУГА 20»🎄