Джерело
На лезі Оккама🇺🇦 | Друзі, цього разу я проситиму гроші не на збір, а для себе, проте в об...
43 Охват/переглядів
2026-02-17 10:50
Повідомлення №6170
Друзі, цього разу я проситиму гроші не на збір, а для себе, проте в обмін на книжки. На фото — частина моєї бібліотеки, якої я хочу позбутися шляхом продажу. Більшість видань абсолютно нові (випадково куплені дублі і те, що бралося за принципом "це всі читають, давайте спробую і я") або читані лише раз. У декількох проставлений мій екслібрис. Як це все оцінювати — я не дуже розумію. Тому покладуся на ваші уявлення про прекрасне і бажання віддячити за нього дзвінкою монетою. Моя головна мета в цій ситуації — продати все, що є на фото, а скільки я на тому зароблю, питання вже другорядне. Тож якщо ви придивилися для себе книжку чи декілька, будь ласка, напишіть, що бронюєте її, в коментарях до цього допису і приходьте до мене в приватні @RobbieHeinlein домовлятися про вартість. Торгуватися я навряд чи буду. Додаткові фото стану книжки за запитом зроблю. Доставка — Новою Поштою вашим коштом.Коротше, допоможіть, будь ласка. Репостити, мабуть, теж можна. Згодом буде такий самий допис про пазли.