Джерело
Охтирка INFO | Охтирка втратила томограф через безвідповідальність влади💥 Охтирка фак...
970 Охват/переглядів
2026-01-03 06:58
Повідомлення №2375
🔥 Охтирка втратила томограф через безвідповідальність влади💥 Охтирка фактично втратила дорогущий комп’ютерний томограф — не через війну, не через обстріли, а через рішення власних посадовців. Місто з великою лікарнею, військовими, постійним потоком пацієнтів добровільно віддало критично важливе медичне обладнання, позбавивши людей своєчасної діагностики.🩻 Томограф, який мав працювати в режимі 24/7 і рятувати життя, просто списали з балансу та віддали. Без пояснень, без стратегії, без відповідальності. Складається враження, що для охтирських керманичів КТ — це не питання життя і смерті, а зайва залізяка, яку можна легко сплавити.⚠️ Це мінус ключового обладнання, а пацієнти — без швидкої діагностики інсультів, травм і ускладнень. Це удар по медицині міста й чергове підтвердження управлінської імпотенції.❌ Це не «подарунок» і не «оптимізація». Це провал, за який хтось має відповісти. Бо коли влада так легко розкидається томографами, завтра вона так само легко розкидатиметься людськими життями.