Джерело
Охтирка INFO | У війні за незалежність України загинули два жителі Охтирки: Олексій С...
771 Охват/переглядів
2025-02-04 07:02
Повідомлення №957
😢У війні за незалежність України загинули два жителі Охтирки: Олексій Сергієнко та Микола ГоробійченкоОхтирська громада сумує за двома героями, які віддали життя, захищаючи цілісність України від російської агресії.🔰Старший солдат Олексій Сергієнко, 1990 року народження, був кулеметником у складі Збройних Сил України. 29 січня 2025 року він загинув від тяжких поранень у Курській області під час виконання бойового завдання.🔰Молодший сержант Микола Горобійченко, 1972 року народження, обіймав посаду командира стрілецького відділення. Того ж дня о 8:30 він також загинув від несумісних з життям поранень.Прощання з Олексієм Сергієнком відбудеться 4 лютого, а з Миколою Горобійченком - 5 лютого. Обох героїв поховають на Алеї пам'яті біля центрального кладовища Охтирки.Відспівування відбудеться 4 лютого, в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Рідним, близьким, друзям та побратимам загиблих висловлюємо щирі співчуття. Герої назавжди залишаться в нашій пам'яті.🇺🇦Вічна слава українським захисникам!