Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Європейська Солідарність
Додано 14 лип 2024

Європейська Солідарність

@officialeurosolidarity
Кількість підписників: 19 887
Фото: 9,020
Відео: 3,000
Посилання: 8,260
Опис:
Офіційний телеграм-канал партії «Європейська Солідарність»
Джерело

Європейська Солідарність | Спочатку не хотів сваритись, бо ж свято.Потім хотів покепкувати в стил...

Логотип телеграм спільноти - Європейська Солідарність Європейська Солідарність @officialeurosolidarity
2 450 Охват/переглядів 2025-10-01 17:12 Повідомлення №17203
Спочатку не хотів сваритись, бо ж свято.Потім хотів покепкувати в стилі «шаг за шагом» чи «шаг і мат».Але подія таки заслуговує на коментар. Як написав один мій друг, «питання перейменування розмінної монети - це найважливіше в черзі законів про оборону… важливіше складно придумати».Мені можуть закинути: а декомунізація? А деколонізація / дерусифікація / деімперизація?А в цьому закиді і ховається відповідь, насправді. Бо декомунізація і деколонізація - це комплекс. Де місце і перейменуванням, і підтримці українського, і викоріненню в собі меншовартості шляхом запровадження європейських стандартів і механізмів. Так воно працює. І той самий шаг прекрасно виглядав би як складова в системі заходів:- перекриття злочинних схем у «гралці», «тютюнці», «алкголоці», «крипті», тощо і тощо;- вирішення питань мобілізації: строки служби, ротація, підготовка резерву, справедливий набір, якісне тренування, забезпечення;- не марафонна похвальба, а щоденне підвищення вогневого (ракетно-дронового) тиску на рашистів, розвиток безпілотних систем у обороні і контр-діях;- професійна дипломатія не фоточок і заяв, а реальних результатів…Та зрештою. Професійна інформаційна політика. Боротьба з російським іпсо, а не обзивання ним опозиції…Це вже не кажучи про те, що розмінну монету практично вивели з обігу. Інфляція і девальвація зʼїли. Нічого перейменовувати. На перейменування хіба пів гривні лишилось… 50 коп…Ех…А без того - «шаг за шагом». Серія за серією. Бурлеск для маскування неспроможності і відволікання уваги.Кіно крутиться. Бульдозер повзе…📝 нардеп «ЄС» Ростислав Павленко