Джерело
AnyExchange.Best - обмін електронних валют BTC, USDT, ETH 🔄 USD, EUR, UAH по Україні та світу | Кожен бичачий сезон породжує нових "вбивць" Ethereum. Десятки проєктів...
1 210 Охват/переглядів
2026-04-27 14:00
Повідомлення №4701
🐂 Кожен бичачий сезон породжує нових "вбивць" Ethereum. Десятки проєктів пробували себе на цю роль, та все ж Ethereum досі живий та є другою за капіталізацією криптовалютою.💰 Спершу крипторинок асоціювався виключно з біткоїном, але у 2014 було проведене історичне ІСО Ethereum, і його концепція здавалася проривом. Проте низька пропускна здатність, нова мова програмування Solidity, незвична тоді система управління DAO та UX заважали розповсюдженню мережі. Цим і скористалися конкуренти.🔸 Почалося все з Neo X (раніше NEO), що стартували у 2016🔸 За ним підтягнулися Cardano, Tezos та Vaulta (раніше EOS), які розгорнули свою діяльність у 2017🔸 Ще одним "вбивцею" позиціонував себе TRON, але TRX був випущений як токен стандарту ERC-20, і тільки з часом перейшов на свій блокчейн🔸 Поступово Ethereum ставав головним DeFi-блокчейном, і в 2019–2021 високі комісії стали проблемою — це породило нову хвилю "вбивць": Algorand, Solana, Polkadot, BNB Chain, Avalanche, NEAR Protocol та Internet Computer Protocol🔸 Після переходу Ethereum на алгоритм PoS та зміщення уваги на L2, "вбивці" зосередилися на паралельній обробці даних та гонитві за швидкістю: Aptos, Sui, Sei, Berachain та MonadА що маємо у результаті?👇📌 З усієї різноманітності "вбивць" Ethereum, лише TRON та Solana можуть скласти йому хоч якусь конкуренцію. TRON обійшов Ethereum у обсязі переказів стейблкоїнів, а Solana — єдиний блокчейн, який зміг сформувати власну незалежну екосистему та лояльну спільноту. Всі інші проєкти, хоч технічно різноманітні, проте фінансово доволі слабкі.Сайт | TG-менеджер