Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АТ "Чернівціобленерго"
Додано 14 лип 2024

АТ "Чернівціобленерго"

@oe_cv_ua
Кількість підписників: 22 761
Фото: 12
Відео: 2
Посилання: 2
Опис:
АТ "Чернівціобленерго" Наша адреса: 58008, м. Чернівці, вул. Прутська 23-А CALL-ЦЕНТР тел. (0372) 584-980 тел. (099) 230-99-00 тел. (067) 230-99-00 [email protected]
Джерело

АТ "Чернівціобленерго" | Друзі, ви бачите, що волога погода на Буковині дещо затягнулася. Якщо ...

Логотип телеграм спільноти - АТ "Чернівціобленерго" АТ "Чернівціобленерго" @oe_cv_ua
7 100 Охват/переглядів 2025-05-09 06:57 Повідомлення №2702
👋 Друзі, ви бачите, що волога погода на Буковині дещо затягнулася. Якщо такий чудовий поміркований дощ є золотим для довкілля і дуже ефективно наповнює водойми, то для роботи електричного обладнання він є певним чином викликом. Тому щодня по області ліквідовуємо по кілька аварійних вимкнень в мережах 10/0,4 кВ. Здебільшого ми швидко ліквідовуємо незаплановані знеструмлення, тож зазвичай вам не доводиться довго чекати на світло.👉 Сьогодні вранці наші аварійні бригади вже виконали певний обсяг робіт. Наразі працюємо над аварійно-відновлюваними роботами у мікрорайоні Садгора, що у Чернівцях. Йдеться про аварійне знеструмлення вулиць (десь частково, десь повністю): Дорошенка, Петровського, Ярослава Мудрого, Привокзальну, Кабурлицького, Байкальську, Калинову, Северина.На жаль, тут нема можливості виконати перезаживлення резервними лініями, тому просимо споживачів трохи терпіння – ми обов’язково виконаємо роботу якнайшвидше.👉 Ще станом на ранок у Новодністровську 16 споживачів чекають на електрику, ми тут теж працюємо, скоро буде світло! Нагадуємо, що українська енергосистема продовжує відновлюватись після масованих атак рф. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають і ще триватимуть надалі. Запасу, який міг би підстрахувати нас з вами при різкому збільшенні споживанні, – поки нема. Тому все ще дуже важливо ощадливо використовувати електроенергію у години ранкового та вечірнього максимумів 👉 не вмикайте потужні прилади одночасно. За можливості плануйте роботу електротехніки на денний період доби: з 11:00 до 17:00. 🙏 Дякуємо, що дослухаєтеся