Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Слуга Народу — Одещина
Додано 06 гру 2025

Слуга Народу — Одещина

@odeska_sluganarodu
Кількість підписників: 182
Фото: 3,020
Відео: 528
Посилання: 489
Опис:
Офіційний канал Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу»
Джерело

Слуга Народу — Одещина | Жорстка атака ударними безпілотниками по Одесі. Понад 50 дронів випуст...

Логотип телеграм спільноти - Слуга Народу — Одещина Слуга Народу — Одещина @odeska_sluganarodu
31 Охват/переглядів 2026-01-27 08:55 Повідомлення №2723
Жорстка атака ударними безпілотниками по Одесі. Понад 50 дронів випустили росіяни по місту, і головні мішені – енергетика та звичайні цивільні обʼєкти. Від цього удару пошкоджено пʼять житлових будинків, є значні руйнування квартир та підʼїздів. Станом на зараз відомо про десятки поранених людей, серед них є діти. Усі служби задіяні на місці, щоб допомогти. Рятувальна операція триватиме, поки не буде зʼясована доля всіх людей, які можуть бути під завалами. Один із російських дронів влучив по молитовному будинку християн євангельської віри.Були під ударами цієї ночі також інші регіони: Львівщина, Дніпровщина, Миколаївщина, Одещина, Сумщина, Харківщина. Росіяни цілились по енергетичній та іншій критичній інфраструктурі. Відомо, що є поранені люди. Загалом за ніч Росія випустила 165 ударних дронів по Україні, і близько 100 з них – це «шахеди».Кожен такий російський удар підважує дипломатію, яка все ж таки триває, та бʼє, зокрема, і по зусиллях партнерів, які допомагають закінчити цю війну. Розраховуємо, що Америка, Європа та інші партнери про це не мовчатимуть і памʼятатимуть, що для справжнього миру потрібен тиск саме на Москву – санкції, блокування російських операцій, блокування всієї інфраструктури російського танкерного флоту. Без тиску на агресора війни не зупиняються. Так само, як і без підтримки захисників життя. Стабільна підтримка нашого народу, наших воїнів, швидше виконання домовленостей потрібні. Дякую всім, хто це розуміє і допомагає!