Джерело
Одеса. Офіційно | В Одесі відбувся триденний фестиваль «Чорноморський степ». 🗓️ 19 липня...
10 800 Охват/переглядів
2024-07-22 09:28
Повідомлення №31364
В Одесі відбувся триденний фестиваль «Чорноморський степ». 🗓️ 19 липня, у парку ім. Т. Г. Шевченка, відбулося урочисте відкриття фестивалю. Музиканти з Києва, Львова та Одеси зібралися, щоб відновити кобзарську традицію в нашому місті.🗓️ 20 липня відбулася фантастична ярмарка культур. Кожен глядач мав змогу знайти для себе улюблену музику, виконавців і мелодії. Окрім цього, гості могли відвідати майстер-класи, оглянути намети з різноманітними виробами, придбати щось на пам’ять, випити ароматну каву з кардамоном і східними солодощами та скуштувати смачний плов. Ярмарка культур об’єднала представників громадськості та національні спільноти з восьми областей: Одеської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Вінницької.🗓️ 21 липня — 3-й день фестивалю був представлений More Music Club. Звучав український патріотичний та акустичний рок, балаган-рок, індірок та етнорок. Ці жанри створили запальну та драйвову атмосферу для всіх присутніх.👉 Офіційні новини Одеси▶️ YouTube-канал Одеси ⚡️ Офіційний сайт Одеси