Джерело
Одеса. Офіційно | В Міській клінічній лікарні №1 розпочало роботу сучасне відділення реа...
10 500 Охват/переглядів
2026-02-20 11:04
Повідомлення №52990
В Міській клінічній лікарні №1 розпочало роботу сучасне відділення реабілітації у відремонтованій будівлі площею понад 600 кв. м.Очільник Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак і в.о Одеського міського голови Ігор Коваль відвідали лікарню та поспілкувалися з колективом. Капітальний ремонт будівлі проведено коштом міського бюджету. Тут створені комфортні умови перебування пацієнтів і дотримані всі вимоги безбар'єрності. Відділення оснащено сучасним реабілітаційним обладнанням, що дозволяє ефективно відновлювати фізичні, мовні та когнітивні функції організму. З пацієнтами працює мультидисциплінарна команда фахівців.«Сьогодні реабілітація — це можливість повернутися до повноцінного життя для наших захисників та захисниць після поранень, а також для всіх одеситів, які потребують цього виду допомоги”, - сказав начальник ОМВА Сергій Лисак.Всі послуги в новому відділенні надають пацієнтам безоплатно за державною програмою медичних гарантій.На наступному етапі розвитку спільно з Французьким агентством розвитку буде проведено дооснащення відділення та створення на його базі Центру ментального здоров'я.👉 Офіційні новини Одеси▶️ YouTube-канал Одеси ⚡️ Офіційний сайт Одеси