Джерело
Одеська обласна прокуратура | До 8 років ув’язнення засуджено двох іноземців, які передавали ворогу ...
268 Охват/переглядів
2024-07-23 13:00
Повідомлення №453
До 8 років ув’язнення засуджено двох іноземців, які передавали ворогу дані про розташування українських захисників та ППО в Одесі🔷За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Одеської обласної прокуратури двох іноземних громадян визнано винними у несанкціонованому поширенні інформації про розташування Збройних Сил України (ч. 3 ст. 114-2 КК України). 🔹Їм призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. 🔹Прокурори у суді довели, що наприкінці лютого цього року двоє братів-іноземців, які тимчасово проживали в Одесі, вступили у змову зі співробітником фсб рф. Вони погодились виконувати завдання на проведення підривної діяльності проти України. Навіть власноруч написали та надіслали куратору заяви про вступ до лав фсб.🔹Засуджені розвідували місця найбільшого зосередження особового складу та військової техніки підрозділів Сил оборони України в Одесі. 🔹Також вони «зливали» до фсб геолокацію підрозділів протиповітряної оборони.🔹В якості винагороди за свої «послуги» обидва брати розраховували на «посади» у разі окупації Одещини: один хотів стати керівником регіонального відділення фсб, інший - очолити міськраду.🔹Крім того, за кожне успішно виконане вороже завдання поплічники агресора отримували від кураторів грошову винагороду. Сума залежала від важливості об’єкта та складності збору інформації про нього.🔹Правоохоронці затримали іноземців-агентів у березні цього року під час виконання чергового завдання ворога. На місці затримання вилучено телефон, який вони використовували тільки для спілкування з фсб.🔹Обидва засуджених очікували на вирок суду під вартою. Досудове розслідування - УСБУ в Одеській області.