Джерело
Одеська обласна прокуратура | Понад 200 млн. грн збитків!Саме таку шкоду місцевим бюджетам завдали п...
198 Охват/переглядів
2025-07-24 17:50
Повідомлення №1632
Понад 200 млн. грн збитків!Саме таку шкоду місцевим бюджетам завдали посадовці Одещини. І кожен із них понесе відповідальність.Сьогодні Прокурори Одеської обласної прокуратури повідомили про підозру 8 посадовцям, дії яких спричинили 200,63 млн грн збитків:— Вилківський міський голова — пособництво у незаконному видобутку майже 8 тисяч кубометрів піску з Дунаю.— Директор КП «Комунальник» — порушення екологічного законодавства.— Колишній директор ДП «ДГ ім. Кутузова» ОДСДС НААН — розтрата державної продукції через продаж за заниженими цінами.— Колишній начальник управління освіти Доброславської селищної ради — зловживання під час ремонту шкільної покрівлі.— Колишній начальник частини забезпечення ДСНС в Одеській області — неналежне зберігання матеріальних цінностей.— Голова Доброславської селищної ради — службова недбалість під час санації водойми.— Голова Старокозацької сільради — службова недбалість при реалізації енергоефективного проєкту. — Депутат Фонтанської сільської ради — розтрата під час виконання будівельних робіт.Також підозри отримали:— Керівник будівельної компанії — привласнення коштів під час будівництва амбулаторії сімейної медицини.— Керівник юридичної особи приватного права та інженер технагляду — привласнення коштів під час ремонту захисного укриття.З кожною справою ми бачимо одне і те саме — ті, хто мав служити громадам, системно наживалися на них.Повторюю: не має значення Київ, чи маленьке село на півдні — закон один для всіх.Обласні прокуратури продовжують роботу. І вона буде лише посилюватися.