Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Одеська єпархія УПЦ
Додано 14 лип 2024

Одеська єпархія УПЦ

@odeparh
Кількість підписників: 3 780
Фото: 25,600
Відео: 2,540
Посилання: 2,330
Опис:
Новини в Православній Одесі та корисна інформація для вірян
Джерело

Одеська єпархія УПЦ | За ці чотири роки страшної війни — збройної агресії російської федерац...

Логотип телеграм спільноти - Одеська єпархія УПЦ Одеська єпархія УПЦ @odeparh
1 800 Охват/переглядів 2026-01-28 04:27 Повідомлення №29439
😭💥За ці чотири роки страшної війни — збройної агресії російської федерації проти України, проти українського народу — Свято-Успенський монастир цієї ночі розділив долю всієї нашої країни. Так само, як сотні міст і сіл, храмів і монастирів, що постраждали внаслідок цієї війни, розв’язаної владою рф та «благословенної» російською церквою 24 лютого 2022 року.😢Вже четвертий рік війна триває на нашій українській землі.Сотні тисяч убитих і скалічених.Десятки зруйнованих міст і сотні сіл, які після так званого «освобождения» просто перестали існувати — їх «звільнили» від людей, від життя, від миру.📍Сьогодні вночі понівечено будівлі монастиря, по всій території — вибите скло, сліди руйнувань і вибухів. Але Господь зберіг життя братії та парафіян, які перебували в обителі.Слава Богу за це.Сталися влучання в молочний цех та господарський двір монастиря. Послушники й братія встигли сховатися в укритті та врятували свої життя. Загиблих немає.🙏Ми дякуємо Господу і Пресвятій Богородиці за Її покров і милість, за те, що Вона тримає Свій омофор над братією обителі — над тими, хто щовечора о десятій годині звершує хресну ходу навколо монастиря з іконою Божої Матері, з молитвою та співом, благаючи миру для України.Усе зруйноване ми відбудуємо й відновимо.І ми віримо: попри всі втрати й випробування, все у нас буде добре.Нехай Господь дасть сили українському народові вистояти й пережити ці роки страшної, кровопролитної та несправедливої війни.Наслідки нічного обстрілу Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря.28 січня 2026 року🙏 Хто має можливість підтримати відновлення та допомогти постраждалим, залишаємо реквізити для пожертв:🔗 https://eparhiya.od.ua/donate💳 PayPal: [email protected]