Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Очаківська міська рада
Додано 06 січ 2025

Очаківська міська рада

@ochakivrada
Кількість підписників: 1 305
Фото: 1,100
Відео: 82
Посилання: 1,150
Опис:
Вітаємо на офіційному каналі Очаківської міської територіальної громади
Джерело

Очаківська міська рада | Шановні ветерани та учасники Другої світової війни! Дорогі жителі Очак...

Логотип телеграм спільноти - Очаківська міська рада Очаківська міська рада @ochakivrada
10 500 Охват/переглядів 2025-03-30 07:23 Повідомлення №1229
Шановні ветерани та учасники Другої світової війни! Дорогі жителі Очаківської громади! Щиро вітаю вас з Днем визволення міста Очакова від нацистських загарбників!81 рік тому, 30 березня, наш рідний Очаків було звільнено від нацистських загарбників. В цей день ми низько вклоняємося та висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам, дітям війни, тим, хто боронив Батьківщину зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу задля визволення рідного краю. Всім, хто відстояв наше місто, виявив нездоланну мужність та незламність духу.І скільки б не минуло часу, День визволення Очакова від нацистських загарбників назавжди залишиться одним зі світлих і визначних свят в історії нашого міста. Ми шануємо і пам’ятаємо усіх, хто захищав нашу землю від фашистських загарбників та схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав власне життя в жорстокій битві за свободу. Величний подвиг захисників і визволителів сьогодні залишається зразком вірного служіння своєму народові.В Очаківській громаді залишився один ветеран Другої Світової війни, який безпосередньо брав участь у бойових діях. Це Бережевський Іван Іванович, який у грудні минулого року відзначив 101 рік. В громаді також залишились і проживають учасники Другої Світової війни, які працювали в тилу. Гірко визнавати, але українцям знову довелося стати на захист рідної України, її свободи та територіальної цілісності від посягань сусідньої держави.Минув 81 рік, а наше місто знову охоплене полум’ям війни. Щодня очаківці потерпають від ворожих обстрілів. У часи Другої світової війни наші земляки також потерпали від ворога, але все ж таки його перемогли. Перемогли тоді – переможемо і зараз! Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів. Подвиг ветеранів Другої світової війни додає сил нашим воїнам у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет нашої України. Адже ми – сильна нація і за нами правда.З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, добробуту та злагоди! Наснаги та витримки на шляху до Перемоги!З повагою, міський голова Сергій БИЧКОВ