Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ОЧАКІВ ЗАРАЗ
Додано 14 лип 2024

ОЧАКІВ ЗАРАЗ

@ochakiv_zaraz
Кількість підписників: 13 664
Фото: 3,370
Відео: 748
Посилання: 2,330
Опис:
Очаків Зараз. Без фейків. Актуальні новини, фото та відео. Нам довіряють. Зв'язок з нами - @ochzaraz_bot Посилання на нашу спільноту - https://t.me/ochakiv_zaraz

👥 Кількість підписників

13 664
Середній/День:: -10
Середній/Тиждень:: -101
Середній/Місяць:: -391

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 458
Середній/День:: 3,140
Середній/Тиждень:: 3,229
ERR: 25.31%

📊 Кількість повідомлень на день

5.2
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 7.1
Середнє за день: 5.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 4,470 26-02-02 17:56
⚡️Конспірологію про «несправедливі відключення» світла активно розганяють у регіональних пабліках. Чому вона не відповідає дійсності. В українському інфопросторі активно поширюються конспірологічні теорії про нібито «несправедливі відключення» електроенергії через «різне ставлення» до мешканців різних областей країни. Подібні теорії повністю не відповідають реальності.▫️ Як пояснили Центру в Міністерстві енергетики України, нерівномірні відключення викликані виключно тим, що через наслідки ворожих обстрілів виникає ситуація, коли немає фізичної можливості передавати енергію між різними частинами енергосистеми. Над усуненням цих наслідків працюють професіонали. У Міненерго зазначили, що в різних регіонах відключення можуть тривати різний час, оскільки мережа сильно пошкоджена постійними російськими атаками. Електрика йде до міст та регіонів через конкретні лінії та підстанції, які росія руйнує і намагається знищити протягом усієї повномасштабної війни. ❗️Якщо на якомусь напрямку підстанція або лінія сильно пошкоджені, там електрику важче довести і її може бути менше. В іншому регіоні ці елементи можуть бути в кращому стані і тому світла трохи більше. Це не про «комусь дали більше», а про фізичну можливість доставити електроенергію в конкретний регіон чи місто.‼️ Українські енергетики 24/7, вдень і вночі, у холод і спеку ремонтують мережі, підстанції, електростанції, аби в кожного було світло. І якщо в якомусь регіоні світла менше, то причина — багатомісячні російські атаки, а не питання привілеїв чи ставлення. У будь-якому разі система буде відновлена, пошкодження ремонтуються. Потрібен час.🪽 Центр протидії дезінформації
👁 5,170 26-01-31 11:44
«Пам'ять не скасовують постановами»: військових обурило рішення Верховного Суду, який визнав незаконною передачу ділянки під меморіальне кладовищеЗахисники називають це плювком в обличчя полеглих героїв і наругою над їх пам’яттю.«Памʼять не скасовують постановами. Полеглих не «переносять» — їх шанують. Наші побратими, які повернулися на щиті, не повинні ставати заручниками порожніх суперечок і відвертого блюзнірства», - заявив 1-й окремий штурмовий полк Сухопутних військ ЗСУ, який є спадкоємцем легендарного батальйону "Вовки Да Вінчі".«Складається враження, що не всі посадові особи та представники судової гілки влади пам’ятають, що в Україні триває війна. Кожен українець, який сьогодні має можливість працювати у безпечному кабінеті чи жити у мирному місті, перебуває у неоплатному боргу перед тими, хто захищає це право ціною власного життя. Ми закликаємо до негайного вирішення ситуації, щоб пам’ять про захисників України була вшанована належним чином, а не похована під стосами судових паперів», - закликає командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.​Сотні матерів, дружин та дітей чекають на створення Національного меморіалу. Рішення, що ґрунтуються виключно на юридичному формалізмі – болючий удар по тих, хто вже віддав державі найдорожче.«Вибух мозку. Панове у мантіях! Далі мало б бути на адресу суддів купа літер французькою, та й зі статевим нахилом, з закликами схаменутися, з погрозами повернутися і таке інше. Йух ви вгадали, розпорядники долі. Я обіцяв, і не лізтиму у політику. Я не обіцяв, що терпітимемо паскудство та наругу над памʼяттю наших загиблих воїнів. Памʼятаємо кожного поіменно. Героїв і кривдників», - написав командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді.«Право загиблих на гідне почесне поховання не може бути «помилкою в оформленні». Коли суд скасовує створення Національного меморіалу через процесуальні деталі — це більше, ніж формальність. Це рана», - закликала переглянути судове рішення 82 окрема десантно-штурмова Буковинська бригада.🇺🇦Реальна Війна | Підписатись
👁 2,310 26-01-30 09:41
🐺Оператори 73 центру ССО врятували піхотинця у «сірій зоні», який відбився від свого підрозділу.Бойова група 73 центру проводила спеціальні дії в одному з населених пунктів на Запоріжжі та знайшла замерзлого чоловіка, який ховався в забудові.Спочатку його прийняли за ворожого солдата, який вцілив під час чергового «м’ясного штурму» українських позицій.Проте після необхідної перевірки, він виявився військовослужбовцем одного з підрозділів Сил безпеки та оборони України. Чоловік розповів, що протягом кількох тижнів намагався вийти до позицій українських військових після того, як відбився від свого підрозділу.Піхотинець на морозі вишукував їжу та воду у покинутих будинках. У цих пошуках він зміг обійти ворожі позиції та вийти до «сірої зони». Там він переховувався від ворожих груп та безпілотників.Замерзлий, знесилений, голодний та неспроможний пересуватися - таким його знайшли наші воїни. Йому одразу надали першу допомогу та евакуювали у безпечне місце, чим врятували життя піхотинця.🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Treads👥X 🔗 Вакансії в ССО
👁 3,950 26-01-24 09:18
26 лютого 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації Молодший сержант десантно-штурмового батальйону 79 ОДШББоронив військовий аеродром Кульбакине в місті Миколаєві.У березні 2022 року під час захисту Батьківщини потрапив до російського полону. 19 квітня 2022 року був звільнений з полону. Після полону продовжив боронити Батьківщину на сході України.Нагороджений нагрудним знаком 79 ОДШБ "В єдності сила" Молодший сержант, 38 окремої бригади морської піхоти, був нагороджений відзнакою Міністра Оборони України за зразкову службу від 23 лютого 2024 року №261. Також Молодший сержант стояв на захисті Лиманському, Сіверському, Марʼїнському, Новомихайлівському напрямку. Під час захисту Батьківщини виконувавши військовий обов'язок поблизу населеного пункту Кринки Херсонської області зник безвісти 4 березня 2024 року.порядку репатріації тіл з окупованої території на підставі постанови про ідентифікацію особи було встановлено смерть військовослужбовця Мойсеєнко Володимира Володимировича.https://petition.president.gov.ua/petition/259080?fbclid=PAdGRleAPhat1leHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA8xMjQwMjQ1NzQyODc0MTQAAadQa5f-tPFh3wBYSi5IYzfarqp-CAe1Wxg5Ok6DCsasSyP87_plbqIwea7HXQ_aem_OHHSlQDGaTrzgX_Pta40QQ
👁 3,950 26-01-17 20:19
в Очакові, двох чоловіків підозрюють у розтраті грошей під час ремонту лікарніПідрядника та його пособника підозрюють у заволодінні 425 тисячами гривень з місцевого бюджету під час ремонту лікарні в Очакові.Про це 16 січня повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській області.Правоохоронці встановили, що у 2022 році у лікарні уклали договір з ФОПом на закупівлю настінної та підлогової плитки. У медзакладі окремо оплатили ці матеріали. Згодом сторони підписали ще один договір — на ремонтні роботи та укладання плитки у приймальному відділенні, додали у поліції.За версією слідства, пособник підрядника оформив акт виконаних робіт і зазначив у ньому вартість плитки, яку лікарня вже придбала раніше. Підрядник використав ці документи з недостовірними відомостями під час оформлення звітності, повідомили у відомстві."У результаті таких дій фігуранти завдали місцевому бюджету в особі розпорядника лікарні Очаківської міської ради збитків на суму 425 тисяч гривень". Підряднику інкримінують "заволодіння бюджетними грошима в умовах воєнного стану за попередньою змовою групи осіб у великих розмірах". Його пособнику — пособництво у цьому злочині, а також "підроблення та використання офіційних документів".Санкції статей передбачають до восьми років позбавлення волі з можливим позбавленням права обіймати певні посади або займатися окремими видами діяльності строком до трьох років.
👁 3,570 26-01-15 14:37
Лінія 112 працює в режимі прийому повідомлень про відсутність тепло-, водо- та електропостачання. Ми залучили до роботи додаткових операторів, аби оперативно опрацьовувати не лише звернення до екстрених служб - рятувальників, поліції, медичної допомоги чи газової служби, а й отримувати інформацію щодо критичної ситуації у домівках громадян. Ці дані оператори невідкладно передають до штабу з ліквідації наслідків російських обстрілів енергетичних обʼєктів у місті Києві та комісії ТЕБ та НС для швидкої організації допомоги людям у нинішніх складних умовах. Оператори надаватимуть інформацію про найближчий пункт незламності чи місця обігріву. І за потреби скеровуватимуть екіпажі екстрених служб.Нагадую, що навіть за відсутності мобільного звʼязку можна звернутися на 112. Для цього підключіться до мережі WI-Fi (доступно в пунктах незламності, торгових центрах, медичних закладах тощо), завантажте застосунок 112 Ukraine та авторизуйтеся. А ще краще - завчасно встановіть застосунок. 🔍 Ми - поруч. Виявляємо, реагуємо, підтримуємо. Допомога буде там, де вона потрібна.
👁 2,830 25-12-14 09:13
Ворожі атаки по області за минулу добу, станом на 07:30 ранку 14 грудня▫️ Учора ворог здійснив масовану комбіновану атаку на Миколаївську область – під ударом була критична та промислова інфраструктура. Внаслідок цього у місті Миколаєві постраждало п’ятеро людей. Госпіталізовано трьох: 43-річного чоловіка, 48-річну жінку та 16-річну дівчину. Станом на ранок стан постраждалих стабільний, без погіршення. Двом жінкам віком 48-ми та 69-ти років медичну допомогу було надано амбулаторно.Крім того, у місті повністю знищено три приватні будинки, пошкоджено 78 приватних будинків та шість автомобілів. У Миколаївському районі пошкоджено приватний будинок, будівлю цеху та легковий автомобіль. Також внаслідок атаки у населених пунктах Баштанського та Миколаївського районів області було відсутнє електропостачання – від учора тривають відновлювальні роботи.▫️ Миколаївський район:Учора ворог сім разів атакував FPV-дронами Куцурубську та Очаківську громади. Також здійснив артилерійський обстріл по Куцурубській громаді. Постраждалих немає.
👁 3,140 25-12-13 07:42
Внаслідок масованої атаки на область є постраждалі в Миколаєві. Всі служби працюють.Вночі без електропостачання залишилися населені пункти Баштанського та Миколаївського районів, критична інфраструктура та електротранспорт міста Миколаєва.Переводимо усі об’єкти критичної інфраструктури на генератори.Виконані заходи станом на зараз: - розпочато запуск “Миколаївська ТЕЦ” за рахунок власних КГУ; - переведено в роботу від генераторів 45 найбільш потужних районних і квартальних котелень ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” (покриття 85% споживачів). Роботи з підключення інших котелень до резервних джерел тривають; - введено в роботу генератори на всіх основних технологічних об’єктах МКП “Миколаївводоканал” - забезпечено подачу води та відведення стоків; - забезпечено сталу роботу нового магістрального водопроводу; - після досягнення належних технологічних параметрів на ТЕЦ та введення потужностей генерації першочергово буде заживлено 31 об’єкт критичної інфраструктури; - готується до введення в роботу резервна схема електрозабезпечення м. Миколаєва;- введені в роботу 200 пунктів незламності, з них:- 37 – у м. Миколаєві- 73 – у Баштанському районі- 90 – у Миколаївському районі;- в Миколаєві запущено в роботу 38 тролейбусів з автономним ходом, 38 автобусів, 221 одиниця приватного транспорту. Усього - 297 одиниць міського транспорту.Станом на 09.00 ранку, хто зі світлом по області - графіки ГПВ зараз для вас не діють. По іншим енергетики працюють, потрібен час.
👁 3,600 25-03-10 06:02
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:30 ранку 10 березня ▫️У ніч на 10 березня силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено 18 БпЛА типу «Shahed 131/136».У результаті бойової роботи в Миколаївському та Баштанському районах через падіння уламків на відкритих територіях за межами населених пунктів відбулися займання сухої трави та чагарників. Постраждалих немає.▫️М. Миколаїв:Учора, 9 березня, об 11:32 ворог атакував околицю міста ударним дроном, тип уточнюється. Внаслідок чого пошкоджено приватний будинок. Постраждалих немає.▫️Миколаївський район:Удень, 9 березня, ворог двічі атакував дронами типу FPV акваторію Очаківської громади. Постраждалих немає.Учора, 9 березня, ворог о 13:00, 12:56 та 17:26 здійснив артилерійські обстріли й тричі атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду. Внаслідок чого в с. Дмитрівка пошкоджено приватний будинок та господарчу споруду. Також було пошкоджено лінію електропередач. У результаті було знеструмлено чотири населених пункти громади: с. Куцуруб, с. Іванівка, с. Яселка та с. Дмитрівка. Станом на 18:30 подачу електроенергії відновлено. Постраждалих немає.Також учора, 9 березня, о 18:00 ворог атакував ударним дроном Шевченківську громаду, тип встановлюється. Внаслідок обстрілу у с. Миколаївське пошкоджено господарчу споруду. Постраждалих немає.За інформацією районних військових адміністрацій, оперативного командування «Південь» та ГУ ДСНС у Миколаївській області