Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Люда(и) і книги 📚
Додано 06 гру 2025

Люда(и) і книги 📚

@occasionalreaders
Кількість підписників: 505
Фото: 2,040
Відео: 101
Посилання: 218
Опис:
Тут мав бути крутий опис🫰 Зі всіма питаннями до @liudochkaa
Джерело

Люда(и) і книги 📚 | Такс, пишу цей відгук особисто для @snoopydice, бо якби не вона, то ні...

Логотип телеграм спільноти - Люда(и) і книги 📚 Люда(и) і книги 📚 @occasionalreaders
163 Охват/переглядів 2026-05-05 17:36 Повідомлення №2601
Такс, пишу цей відгук особисто для @snoopydice, бо якби не вона, то нічого не було б 🤗Отже, українське фентезі «Тишени» від Марини Бородіної розповідає нам про магічний світ, де разом із людьми вживаються тишени та вокси. Тишени — керують свідомістю та стихіями, а вокси — проклинають словом.Мей — тишена, яка тікає з власного весілля у 16, бо її думку ніхто не питав (тут питань нема). Далі маємо таймскіп у п’ять років: вона вже доросла, впевнена в собі, живе окремо і будує своє життя. Але звісно ж її наздоганяє минуле і починається наш основний сюжет.По героям — взагалі не моє.Мей ніби сильна і впевнена, але це часто виглядає не як сила, а як зверхність. Вона постійно думає, що вона найрозумніша, нічим не ділиться і принципово мовчить там, де два слова вирішили б половину непорозумінь. Мене це дратувало 😵Ліам — класична мрія всіх жінок, а по факту поводиться як дитина. Бісив всю книгу. Хімії між ними я взагалі не відчула. Мене дратували обоє, але Ліам — більше.Сюжет намагається бути політичним: революції, боротьба за владу, інтриги. Але виглядає це як набір гучних слів без нормального пояснення. Революція згадується мало не на кожній сторінці, але коли вона почалась, як працює, хто її фінансує — взагалі не ясно. Мама Ліама ніби її очолює, але що вона реально робить — теж загадка.Те саме з силами — ідея є, але пояснень майже немає, описів бракує, і через це складно взагалі зануритись у світ. 📚Мені складно читалось і якогось захоплення я не відчула(Ставлю 6 тишен з 10 🙄#відгук #тишени