Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ШТАБ ОБОРОНИ ЛЬВІВЩИНИ🇺🇦
Додано 23 лют 2022

ШТАБ ОБОРОНИ ЛЬВІВЩИНИ🇺🇦

@oborona_lviv
Кількість підписників: 740
Фото: 1,400
Відео: 404
Посилання: 402
Опис:
Джерело

ШТАБ ОБОРОНИ ЛЬВІВЩИНИ🇺🇦 | Доки в мене є трохи часу, дещо поясню. Нещодавно я порушував питання щ...

Логотип телеграм спільноти - ШТАБ ОБОРОНИ ЛЬВІВЩИНИ🇺🇦 ШТАБ ОБОРОНИ ЛЬВІВЩИНИ🇺🇦 @oborona_lviv
245 Охват/переглядів 2023-04-24 09:00 Повідомлення №2033
Доки в мене є трохи часу, дещо поясню. Нещодавно я порушував питання щодо полонених захисників Маріуполя, зокрема з АЗОВу. Мені в особисті посипалися повідомлення, мовляв, люди та навіть деякі ЗМІ боялися писати про полонених, бо їх колись закликали мовчати. Навіть більше: людей переконали, що подібні розмови ледве не ставлять хрест на обміну. Я не буду тикати пальцями і нагадувати, що з “евакуації” захисників “Азовсталі” обіцяли повернути протягом кількох місяців. Я тільки нагадаю, що у мовчанку ми граємо вже рік. Що за той час підари зробили з вашими захисниками, нашими друзями, побратимами? Так, як катують азовців, не катують нікого! І я не заглиблююся лише з поваги до самих побратимів і їхніх родин. Але аж ніяк не для збереження ніжної психіки хіпстерів, які, сьорбаючи лавандовий раф, раптово забрели на мій канал. В усіх обмінах немає азовців. Так скажіть мені, як ми зробимо гірше? Це мені нагадує переконання “не готуйся до війни, бо росія нападе” – безглузде як за логікою, так і, як виявилося, на практиці.Гляньте зараз на когось зі своїх близьких. Чоловік, син, брат, батько, донька чи дружина. Друг, колега, просто сусід. А тепер уявіть, що вони не поруч, а вже рік у найзапеклішого ворога, і ті суки що хочуть з ним – те і роблять. Морять голодом у бараках, де немає ліжок та відсутній туалет. Відрізають частини тіла, геніталії, голови. Ви не знаєте, на якому відео з тортурами побачите дорогу вам людину. І, взагалі, чи вона ще жива, чи опинилася серед убитих в Оленівці, померла від антисанітарії або замерзла узимку.Європа 21 століття не бачила того, що ті підари роблять з азовцями. І це в той час, як ми публічно пишаємося тим, як у нас полонені пітухи нажирають морди на їжі, смачнішій за щі у їхньому Усть-Пиздюйську. І ці масні єбала транслюємо в різноманітних інтерв’ю. Мовляв, дивіться як у нас добре, можете спокійно продовжувати робити те, що робите з азовцями – отвєтки вам за це не буде.Не лише 700 азовців – тисячі їхніх родин щодня живуть у пеклі. Тож не бійтеся робити незручно тим, що обісрався і тепер затикає роти. Говоріть про азовців! Нагадуйте про них! Вони зробили для України неможливе. А що Україна для них зробила натомість?