Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Оборона Кривбасу 2.0
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Оборона Кривбасу 2.0

@oborona_kr
Кількість підписників: 121 379
Фото: 8,230
Відео: 2,720
Посилання: 4,430
Опис:
Та сама Оборона Кривбасу. •НЕ моніторинговий канал. •Підпишись щоб не загубити нас. •І да ми матюкаємося в каналі 18+ •Чорний гумор, аморальний адмін. •Всі тексти згенеровано штучним інтелектом. @obkr_admin - для звʼязку [email protected]
Джерело

🇺🇦 Оборона Кривбасу 2.0 | Міністр будівництва та транспорту Угорщини Янош Лазар фактично підтвер...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Оборона Кривбасу 2.0 🇺🇦 Оборона Кривбасу 2.0 @oborona_kr
12 200 Охват/переглядів 2026-03-10 12:49 Повідомлення №29822
Міністр будівництва та транспорту Угорщини Янош Лазар фактично підтвердив, що захоплення українських інкасаторів та утримання грошей — це свідома відповідь Будапешта на блокування Україною роботи нафтопроводу «Дружба».«Ми знаємо, що українці дуже нервують. Якщо нас шантажують, ми не можемо бути настільки дурними, щоб піддатися. Ми зробили те, що зробили, не випадково — і гроші ми їм не повернемо». Лазар також натякнув, що Угорщина може готувати подібні операції й надалі, якщо питання нафтопроводу залишиться невирішеним. Він додав, що чим довше затягнеться відновлення трубопроводу — тим ретельніше проводитимуться розслідування українських грошових переказів через Угорщину.Таким чином, офіційний представник угорського уряду публічно назвав захоплення громадян іноземної держави та утримання їхніх грошей інструментом тиску у двосторонньому конфлікті — і фактично анонсував можливість повторення подібних дій.🤷‍♂️ Схоже, що в ЄС і це проковтнуть. Нагадаю, раніше було вирішено не тиснути на Угорщину перед майбутніми виборами, щоб випадково не допомогти Орбану перемогти. Із таким проханням до ЄС навіть звертався лідер опозиційної партії.🛡️ ОБКР | НАПИСАТИ НАМ