Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Життя ОБОЛОНЬ Київ
Додано 14 лип 2024

Життя ОБОЛОНЬ Київ

@obolonlife
Кількість підписників: 66 445
Фото: 32,700
Відео: 9,820
Посилання: 25,700
Опис:
Повідомити новину: @Gostobolonlife_bot З питань реклами: @prkyivua Розшук речей в каналі Оболонь🫶Знайшла: https://t.me/obolonznaishla Знай першим про життя Києва, Оболоні, Мінського масиву, Куренівки, Пріорки, Пуща-Водиці, Водогону та поруч
Джерело

Життя ОБОЛОНЬ Київ | ️росія веде підготовку для завдання удару із застосуванням «орєшніка»,...

Логотип телеграм спільноти - Життя ОБОЛОНЬ Київ Життя ОБОЛОНЬ Київ @obolonlife
16 600 Охват/переглядів 2026-05-23 16:49 Повідомлення №52001
❗️росія веде підготовку для завдання удару із застосуванням «орєшніка», зокрема по Києву. Важливо свідомо реагувати на сигнали повітряної тривоги, починаючи із сьогоднішнього вечора, - Зеленський.Була доповідь нашої розвідки: отримали дані в тому числі від американських та європейських партнерів про підготовку росіянами удару із застосуванням «орєшніка». Перевіряємо цю інформацію. Бачимо ознаки підготовки комбінованого удару по території України, зокрема по Києву, із застосуванням різного озброєння. Вказане озброєння середньої дальності може бути в такому ударі. Важливо свідомо реагувати на сигнали повітряної тривоги, починаючи із сьогоднішнього вечора. Російське божевілля дійсно безмежне, тож, будь ласка, бережіть життя – користуйтесь укриттями. Друге: звертаємо увагу партнерів як у Сполучених Штатах, так і у Європі, що застосування такої зброї та затягування такої війни є глобальним прикладом також і для інших потенційних агресорів. Якщо Росії дозволено знищувати життя в таких масштабах, то жодна угода не утримає від агресії й ударів інші подібні режими, що засновані на ненависті. Розраховуємо на реакцію світу і що реакція буде не постфактум, а превентивною – треба тиснути на Москву, щоб вони не розширювали війну. Третє: ми готуємо ППО настільки, наскільки це можливо, і будемо відповідати цілком справедливо на кожен російський удар. Ми дали дозвіл на парад, але дозволу на божевілля у Росії немає. Цю війну треба завершувати – мир потрібен, а не якісь там ракети для задоволення хворих амбіцій однієї особи. Дякую всім, хто допомагає берегти життя! Ще раз: будь ласка, бережіть себе й користуйтеся сьогодні укриттями. Реагуємо на тривоги🙏Життя🫶Оболонь