Джерело
Оболонь INFO - Оболонський район | Дружина пацієнта, який загинув в приватній клініці на Оболоні від вибу...
375 Охват/переглядів
2026-02-03 10:52
Повідомлення №36367
Дружина пацієнта, який загинув в приватній клініці на Оболоні від вибуху дрона, звинуватила персонал у недбалості.На прес-конференції Наталія Смашна розповіла, що її 30-річний чоловік перебував у стаціонарі в клініці "Медиком" на вулиці Оболонська набережна, 9, з пневмонією в ніч на 5 січня, коли в Києві була оголошена повітряна тривога. За її словами, в той час персонал не розбудив чоловіка та не провів до укриття. "Ви навіть не дали шансу вижити моєму чоловіку. Була ніч. Він спав. Він навіть не знав, що є небезпека. Він просто згорів заживо", – сказала Наталія Смашна.Киянка також заявила, що в суді вимагатиме від "Медіком" компенсації та притягнення до відповідальності за недбалість персоналу. За її словами, вона зверталася до клініки з проханням компенсувати витрати на поховання, але отримала відмову. Нагадаємо, що цей трагічний випадок стався в ніч на 5 січня. Ударний дрон влучив у будівлю клініки "Медіком", внаслідок чого один її пацієнт загинув і ще троє людей отримали поранення.