Джерело
Об'єктив Новини Харків 🇺🇦 www.objectiv.tv Объектив | Дитина була у важкому стані: мати била свою новонароджену доньку – слі...
2 680 Охват/переглядів
2026-06-19 11:47
Повідомлення №129827
😡 Дитина була у важкому стані: мати била свою новонароджену доньку – слідство За даними облпрокуратури, наприкінці січня 2024 року мати-одиначка народила дівчинку. Правоохоронці встановили: коли дитині було лише кілька тижнів, жінка почала застосовувати до неї фізичне насильство.«Протягом лютого–березня 2024 року мати неодноразово била доньку та вчиняла щодо неї насильницькі дії. Вона різко хапала немовля за тулуб, грубо змінювала положення її тіла, агресивно заколисувала та навіть допустила ударяння голови дитини об стіл. Унаслідок цього дівчинка отримала переломи ноги, кістки черепа і ребер, а також тяжку черепно-мозкову травму та крововиливи. Крім того, експерти виявили інші ушкодження головного мозку», - розповіли у прокуратурі. Дитину шпиталізували у важкому стані. Майже п’ять місяців дівчинка перебувала на стаціонарному лікуванні.Зазначається, що фігурантка відмовилась від батьківських прав за власним бажанням, опіку над дівчинкою взяла бабуся.22-річній жінці повідомили про підозру.