Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Резерв Ставки
Додано 14 лип 2024

Резерв Ставки

@oaembr46zsu
Кількість підписників: 2 210
Фото: 296
Відео: 60
Посилання: 238
Опис:
Неформат. За рамками ЛБЗ. Зворотній зв'язок и надіслати свій медіаконтент https://t.me/oaembr_46_bot
Джерело

Резерв Ставки | ️ На фронті критична ситуація, є ризик обвалу оборони, – екс-командир ...

Логотип телеграм спільноти - 46 оаембр. Резерв. Резерв Ставки @oaembr46zsu
4 400 Охват/переглядів 2025-01-06 13:32 Повідомлення №392
💬⚔️ На фронті критична ситуація, є ризик обвалу оборони, – екс-командир 53 ОМБр Колишній командир 53 ОМБр Анатолій Козел (Купол), якого свого часу зняли з посади за інтерв'ю Washington Post про реалії на фронті, заявив, що Дніпро вже зараз треба готувати до оборони, як Москву в 1941-му чи Берлін в 1945-му. Він впевнений, що за нинішніх тенденцій є загроза обвалу нашої оборони і у 2025 році ворог спробує взяти під свій контроль Херсон та Запоріжжя, а може і дійде до Дніпра чи Харкова – ресурси у нього на це є.Ми ж на початку війни мали 1-1,5 мільйони готових воювати патріотів, але наш генералітет в бездарних лобових атаках втратив найбільш вмотивованих українців, мобілізованих у 2022–2023 роках. А тепер в армії багато "бусифікованих", що здаються у полон або тікають в СЗЧ.Тому на фронті ми програємо на всіх напрямках і якщо ситуація не зміниться, в кращому випадку будемо втрачати територію тактично 20 км за добу, в гіршому – оперативно до 100 км на добу.Повне інтерв'ю опального офіцера дивіться тут 👈