Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ну шо там?
Додано 14 лип 2024

Ну шо там?

@ny_sho_tam
Кількість підписників: 1 783
Фото: 2,530
Відео: 288
Посилання: 2,370
Опис:
«НУ ШО ТАМ?» — твій інформаційний провідник в один клік! Новини та події військового часу, які важливо знати. 🔍 Адміністрація @ny_sho_tam_admin Посилання на наш канал 👉 https://t.me/ny_sho_tam Посилання на наш чат 👉 https://t.me/ny_shoo_tam_chat
Джерело

Ну шо там? | НУ ШО ТАМ ПО ЗИМІ: 90% ГЕНЕРУЮЧИХ ПОТУЖНОСТЕЙ БУЛО ЗНИЩЕНОМаксим Тімче...

Логотип телеграм спільноти - Ну шо там? Ну шо там? @ny_sho_tam
608 Охват/переглядів 2024-07-16 15:23 Повідомлення №1819
НУ ШО ТАМ ПО ЗИМІ: 90% ГЕНЕРУЮЧИХ ПОТУЖНОСТЕЙ БУЛО ЗНИЩЕНОМаксим Тімченко, генеральний директор ДТЕК, який керує більшістю неядерних електростанцій України, каже, що 90% їх генеруючих потужностей було знищено цього року. З березня хвилі атак націлені на теплові та гідроелектростанції, а також, вперше, на сонячні енергетичні установки. Оскільки Росія намагається досягти будь-яких серйозних успіхів на полі бою, лінії електропередач стали новою лінією фронту.До вторгнення генеруюча потужність України становила 36 гігават (гВт) електроенергії. Росія націлилася на українську електроенергетичну інфраструктуру наприкінці 2022 року. До того, як ці атаки відновилися, половина цієї потужності вже була втрачена, окупована, знищена, або пошкоджена. За словами Тімченко, Україні на деякий час вдалося відновити небагато потужністі. Минулої зими вдалося тримати світло включеним, відновивши потужність майже до необхідних тоді 18 гВт.Але цьогорічні атаки знищили 9 гВт потужності. Майже все, що залишилося, походить від атомних електростанцій, на які росіяни утрималися від нападу. Як зазначає Тімченко, Україна не має достатньо батарей протиповітряної оборони, щоб відбити усі ракети.В даний час Україна імпортує 1,7 гВт з ЄС. Цей показник може бути збільшено приблизно до 2 гВт або близько того, згідно з більш оптимістичними прогнозами. За слова генерального директора ДТЕК, обмеження передачі означають, що імпортована електроенергія не може забезпечити більше, ніж поступовий приріст. У короткостроковій перспективі є певна надія, що пошкоджені електростанції можуть бути відремонтовані до цієї зими, щоб отримати ще 2-3 гВт потужності. Українські інженери шукають в Європі вживане обладнання з виведених з експлуатації електростанцій радянського типу.💬 Що думаєте на цю тему?