Джерело
NV | nv.ua | Радіо NV | Новини України | Аналітика | Відео | НВ | | Ми нікуди не йшли". Росія вперше з 2022 року відкриє свій павільйон на...
5 030 Охват/переглядів
2026-03-04 10:09
Повідомлення №163853
🤬"Ми нікуди не йшли". Росія вперше з 2022 року відкриє свій павільйон на Венеційській бієналеПісля перерви, спричиненої повномасштабним вторгненням в Україну, Росія готується повернутися до участі у Венеційській бієнале. У 2022 році російські митці самі відмовилися від виставки через війну, а у 2024-му надали свій павільйон Болівії.Представник РФ Михайло Швидкой заявив, що російська сторона нібито ніколи не "покидала" бієнале, а лише змінювала формати присутності.Це ще один доказ того, що російська культура не є ізольованою, і що спроби її „скасувати“, які протягом останніх чотирьох років здійснювали західні політичні еліти, не увінчалися успіхом — сказав Швидкой.Цьогорічний проєкт під назвою "Дерево вкорінене в небі" об’єднає близько 50 митців із Росії та країн "Глобального Півдня". Організатори бієнале офіційного коментаря поки не дали, наголошуючи, що країни самі вирішують питання своєї участі. Список учасників буде оголошено 4 березня.Фото: La Biennale di Venezia👉 Підпишіться на NV