Джерело
Запорізька політехніка | 5 лютого відбувся перший офлайн-тренінг Психологічної служби Запорізьк...
1 110 Охват/переглядів
2026-02-06 11:30
Повідомлення №4062
🤝 5 лютого відбувся перший офлайн-тренінг Психологічної служби Запорізької політехніки в другому семестрі цього навчального року «Розкрий свій потенціал у 2026 році».В Освітньому хабі здобувачі вищої освіти, представники студентського самоврядування та профкому студентів, а також усі зацікавлені взяли активну участь в унікальному психологічному практикумі, який презентувала керівниця Психологічної служби університету Альона Садикіна.Відкрив захід зі вступною промовою проректор університету Андрій Іванченко, наголосивши про актуальність і необхідність таких заходів в сучасних реаліях.Тренінг проводила психологиня в КПТ-підході, фасилітаторка терапевтичних та просвітницьких заходів, арттерапевтка Анна Шуберт. Дякуємо за змістовне активне навчання ❤️ 🔗 Хочете глибше зануритись у психологію? Приєднуйтесь до телеграм-каналу Психологічної служби НУ «Запорізька Політехніка»: https://t.me/+jNyr6OQ7-7k5NTJiНа вас чекають:🔹 безплатні лекції від фахівців зі сфери психічного здоров'я🔹 корисної та цікава інформація про ментальне здоров'я, способи самодопомоги та підтримки.🔹 анонси майбутніх заходів та тренінгів, які допоможуть покращити своє самопочуття та розвинутись як спеціалістЧекаємо на вас 🧡