Джерело
Профком Студентів Одеської Політехніки | Networking Party: Як це було?28 березня в Cahoots ми зібрали студентів...
2 000 Охват/переглядів
2025-04-01 07:12
Повідомлення №687
🚀 Networking Party: Як це було?28 березня в Cahoots ми зібрали студентів, які мріють про кар’єру в IT, на NETWORKING PARTY — інформативну зустріч-діалог про навчання, працевлаштування та співбесіди.💡 Що було найціннішим?Наші спікери, студенти та випускники Одеської Політехніки, поділилися своїм досвідом, розповіли про реалії роботи в IT та дали практичні поради. І все це не просто у форматі лекції, а у форматі живого спілкування та стендапу — із крутими історіями та гумором про робочі будні! Безмежно дякуємо нашим спікерам за активну участь та безцінні поради✨📌 Окрему подяку висловлюємо комп’ютерній школі Hillelhttps://ithillel.ua/яка провела грунтовну лекцію про оформлення CV та проходження співбесід. А ще Hillel надає промокод на навчання для учасників зустрічі! За промокодом звертайтеся до @hr_hillel_odessa ✨ (Не забудь сказати, що ти з Networking Party 🤭) 🔥 Головний висновок: в IT можна увійти з нуля, головне — діяти! Ми щасливі, що наша спільнота зростає, і вже плануємо наступні зустрічі.📢 Хочеш бути в курсі майбутніх заходів?Слідкуй за оновленнями та приєднуйся до нас!#ПрофкомОдеськоїПолітехніки