Джерело
Профком Студентів Одеської Політехніки | Акція: стань донором крові! ‼️До Всесвітнього дня онкохворої дитини ор...
3 800 Охват/переглядів
2025-02-05 16:17
Повідомлення №650
🩸 Акція: стань донором крові! ‼️До Всесвітнього дня онкохворої дитини організовується акція зі здачі крові для дітей, які борються з раком.📅 Дата: 10 лютого⏰ Час: 08:30📍 Місце: вул. Академіка Воробйова, 3Кожна крапля крові – це надія на одужання. Приєднуйтеся та зробіть добру справу!❌ Що не можна їсти за 48 годин до донації? • Копчене, гостре, смажене, жирне м’ясо та рибу (шашлик, холодець, сало) • Ковбаси, маринади, соління • Жирні молочні продукти (сирники, кефір, сирки) • Масло, яйця, спеції • Буряк, горіхи, фініки, банани, цитрусові, виноград, чорницю • Кетчуп, майонез, чипси, сухарики • Алкоголь – мінімум за 48 годин! • Енергетикита солодкі напої з барвниками✔️ Рекомендовано пити багато чистої води (не менше 2 л на добу).У день донації обов’язково поснідати!Можна: чай, вівсянку на воді без масла, овочі, фрукти (окрім бананів і цитрусових).📌 Не забудьте паспорт!Бажаєш приєднатися? Пиши @profkom_nuop для запису – надамо більш детальну інформацію.Будьте героями для тих, хто потребує вашої допомоги! 🤍