Джерело
Сенат Студентської Організації НУБіП України | Липень закінчується, і для багатьох молодих людей це означає початок...
9 400 Охват/переглядів
2024-08-08 07:58
Повідомлення №1718
Липень закінчується, і для багатьох молодих людей це означає початок нового захоплюючого етапу в їхньому житті — студентства😎Один із найважливіших моментів цього періоду — поселення у гуртожиток 🥰🙌Для того, щоб поселення відбулося легко кожен має знати таку інформацію:📆 Поселення відбуватиметься з 17 по 18 серпня🕗 Комісія з поселення в гуртожиток працює з 8:30 год. до 18:00 год.✅ При поселенні ❗️ОБОВ’ЯЗКОВО❗️ потрібно мати з собою:- копію паспорта; ⚡️- довідку про зняття з реєстрації місця проживання (додаток 16) або довідку про реєстрацію місця проживання особи (додаток 13); 🏠- фотокартки розміром 3х4 (3 шт.); 📸- довідку про проходження флюорографії та довідку про стан санітарно-епідеміологічного оточення дитини; 🚑- квитанцію про оплату за проживання в гуртожитку; 💵- студенти чоловічої статті (1 курсу та М1) – можуть залишатися на обліку і зареєстрованими за попереднім місцем проживання, тобто зніматися не обов'язково. 🗞❓Реквізити для оплати та більш детальну інформацію про процедуру поселення можна знайти тут.