Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Телеканал НТК Коломия
Додано 14 лип 2024

Телеканал НТК Коломия

@ntktvnews
Кількість підписників: 2 324
Фото: 4,900
Відео: 443
Посилання: 8,830
Опис:
Найважливіші новини. Коломия, район та Івано-Франківська область.

👥 Кількість підписників

2 324
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: +12

👁️ Середній перегляд на повідомлення

443
Середній/День:: 444
Середній/Тиждень:: 351
ERR: 19.06%

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 2.4
Середнє за день: 3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи себе за працівників Служби безпеки та інших правоохоронних органівСлужба безпеки України фіксує зростання кількості шахрайських схем, у яких зловмисники видають себе за співробітників правоохоронних органів. Зокрема, представляються посадовцями СБУ та інших державних структур. Головна мета цих афер – ошукати громадян і заволодіти їхніми коштами.Так злочинці звертаються до людини і спершу залякують її вигаданими кримінальними справами про нібито державну зраду, фінансування рф або купівлю заборонених товарів. Задля посилення тиску, ділки часто надсилають у месенджер фейкову повістку-виклик на допит. Надалі аферисти пропонують уникнути покарання. Для цього у більшості випадків вимагають переказати або передати їм гроші «на перевірку» чи «для уникнення кримінальної відповідальності». Служба безпеки України вчергове закликає громадян бути пильними та дотримуватись таких правил: ▪️ Фіксуйте дані осіб, які вийшли з вами на контакт. Запишіть номер телефону, з якого надійшов дзвінок, збережіть скриншоти повідомлень.▪️ ⁠Не передавайте конфіденційні дані своїх банківських карток та не робіть термінових грошових переказів. ▪️ ⁠Перевіряйте всю наявну інформацію. Користуйтеся лише офіційними джерелами (сайтом Служби – ssu.gov.ua, верифікованими сторінками в соцмережах).Якщо ви стали об’єктом подібного вимагання або отримали підозріле повідомлення від особи, яка представляється співробітником СБУ, негайно звертайтеся:▪️ ⁠На гарячу лінію за номером: 1516▪️ ⁠На електронну пошту: [email protected], [email protected]▪️ У Чат-бот «Спали» ФСБшника»: t.me/spaly_fsb_botЗвертаємо увагу, що СБУ працює вийнятково в межах чинного українського законодавства та задля безпеки кожного українця.
На Прикарпатті через сильний вітер зафіксовано чисельні аварійні вимкнення❗️Пориви сильного північно-західного вітру 25-30 м/с спричинили пошкодження електромереж одразу в багатьох громадах області. Зокрема, у Рогатинській СЕЕМ (служба експлуатації електричних мереж) знеструмлено повітряну лінію 10 кВ та зареєстровано 6 вимкнень по лініях 0,4 кВ. Збільшується кількість звернень у Галицькій, Тлумацькій, Лисецькій, Богородчанській СЕЕМ. Падіння дерев та електроопор зафіксовані у Городенці, Коломийському районі та Рожнятівщині.⚡️Енергетики працюють у посиленому режимі: додатково залучено бригади ВДЕМ та спецтехніку для ліквідації наслідків негоди. Просимо бути обачними та не ходити біля рекламних щитів, дерев, якщо побачили обрив проводу – негайно відійти від нього «гусячим кроком» на відстань від 8 метрів та зателефонувати в кол-центр «Прикарпаттяобленерго»: 0800504020.📌Якщо у вас відсутнє електропостачання, дізнатися причину вимкнення і подати заявку на відновлення електропостачання можна:- На стартовій сторінці сайту під кнопкою «Вимкнення»: https://www.oe.if.ua/uk/shutdowns_table. Необхідно ввести свою адресу або номер особового рахунку.- У меню Viber-боту обленерго за номером особового рахунку: https://chats.viber.com/oeifuabot. Кнопки «Відсутнє світло» – «Перевірка активних вимкнень за адресою».
В Україні зафіксовано перший випадок субваріанту COVID-19 «Цикада»У світі про «Цикаду» вперше повідомили наприкінці 2024 року. Наразі відомо про поширення у 23 країнах. За оцінками ВООЗ, субваріант «Цикада» не демонструє ознак, які б свідчили про підвищений епідемічний ризик або здатність спричинити нову масштабну хвилю захворюваності. В Україні підтверджений випадок нового субваріанту коронавірусу лінії Омікрон під назвою «Цикада» виявили фахівці Центру громадського здоров'я під час секвенування — лабораторного дослідження, яке дозволяє генетично розшифрувати вірус та виявити, які мутації відбулися у геномі вірусу. Виявлення такого субваріанту підтверджує спроможність національної системи громадського здоров’я своєчасно ідентифікувати нові варіанти вірусу. Симптоми «Цикади» не відрізняються від інших варіантів COVID-19: нежить, підвищена температура, кашель, головний біль, втома, втрата нюху або смаку, іноді — подразнення очей або висипи.Вакцинація залишається найефективнішим способом захисту від тяжкого перебігу COVID-19 та його ускладнень.Якщо маєте симптоми — зверніться до лікаря.
07 квітня відбудеться виїзна акція «День здоров’я» у м. КоломияЗ метою профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, а також з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, у місті Коломия буде проведено комплексну виїзну медично-профілактичну акцію. Захід відбудеться 07 квітня 2026 року о 10:00 годині за адресою: м. Коломия, вул. Гетьмана Івана Мазепи, 298А, у приміщенні міського відділення Укрпошти № 78204.Програма заходу передбачає:- Лабораторна діагностика: проведення швидкого тестування виїзною лабораторією на ВІЛ/СНІД, а також вірусні гепатити В та С.- Загальний медичний скринінг: вимірювання показників артеріального тиску, пульсу та рівня насичення крові киснем (сатурації).- Експрес-діагностика: вимірювання рівня глюкози в крові.Профілактично-освітня робота:- проведення інформаційно-роз’яснювальних консультацій щодо важливості та графіків вакцинації;- презентація та реалізація спеціалізованих програм, зокрема скринінгового проєкту «40+».Участь в акції є безоплатною та не потребує попереднього запису. Запрошуємо скористатися можливістю пройти оперативне обстеження та отримати фахові консультації з питань збереження здоров’я.
«Concert of memory…»Пам’яті Олександра КозаренкаКоломийська філармонія ім. О. Козаренка14 березня 2026, 18:00Березень для нас – не просто початок весни. Для української культурної спільноти це місяць втрат і переосмислення. А для Коломиї – місяць болісної пам’яті: у березні 2023 року відійшов у вічність Олександр Козаренко.Відтоді кожен березень у філармонії, що носить його ім’я, стає часом вшанування, осмислення та продовження його справи.Цьогоріч перший пам’ятний вечір подарує Київський квартет саксофоністів Національної філармонії України – ансамбль, який неодноразово співпрацював із Маестро. У програмі – інвенції Козаренка, сучасна українська музика, джазові барви Гершвіна, експресія Libertango та несподівані інтерпретації. Кульмінацією стане Rhapsody in Blue – твір, що звучав у їхньому спільному виконанні. Сьогодні фортепіанну партію виконає Тетяна Коваленко – піаністка та очільниця філармонії.Цей березень – про пам’ять. Про відповідальність продовжувати. Про музику, що сильніша за час.
УВАГА! ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ В КОЛОМИЇУ зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт підвищеної складності на водопровідній мережі в мікрорайоні вулиці Хмельницького, у місті Коломия 9 березня 2026 року з 09:00 до 18:00 буде тимчасово припинено водопостачання.Ліквідація аварійного витоку ускладнюється тим, що водопровідна мережа пролягає безпосередньо по дну озера, що значно обмежує доступ до місця пошкодження та унеможливлює застосування стандартних методів виконання робіт.КП "Коломияводоканал" рекомендує мешканцям завчасно зробити необхідний запас води.Після завершення аварійно-ремонтних робіт система водопостачання наповнюватиметься поступово. У зв’язку з цим у віддалених районах міста подача води може відновлюватися із затримкою, оскільки для повної стабілізації тиску в мережі потрібен певний час.Після повного відновлення водопостачання необхідно пропустити воду через систему зливних бачків та не вживати її в сирому вигляді до повного освітлення.Для забезпечення потреб населення буде організовано підвіз води в мікрорайони міста. Перелік місць і графік підвозу води — у прикріпленому фото.Додаткова інформація: 098 981 15 48 — диспетчерська служба.Працівники КП «Коломияводоканал» докладають максимум зусиль для якнайшвидшого виконання ремонтних робіт.
Засипати холодний асфальт в ями з водою чи зробити все до порядку?Як зійшов сніг, то чи не в кожному місті всі обговорюють ями на дорогах і всі хочуть, щоб цю проблему вирішили помахом чарівної палички. Але є дилема, з якої починається цей текст. Тому давайте поговоримо відкрито.Коломия не особлива. Ви точно бачили, яка ситуація з дорогами в інших містах та на державних шляхах. У нас точно не гірша, а можливо – трошки краща ситуація. І вирішення проблеми наче просте - ремонт дорожнього покриття. Але асфальтні заводи ще не працюють, а на дорогах – мокро.Так, ми б могли зараз латати ці ями. Видовище б було таке, як це часто люблять висміювати в мережі – комунальники б вичерпували воду з ям, а потім – утрамбовували їх холодним асфальтом. Чи стало б цього надовго? Чи було б це ефективним використанням бюджету громади? Безперечно ні.Саме тому ми пішли іншим шляхом. Зараз там, де необхідно, ми вирівнюємо ями вже наявними в нас матеріалами – сипучою сумішшю, деінде старою бруківкою, яку ми зберігаємо після ремонтів. Так, це не естетично і тимчасово. Але, передусім, ми не витрачаємо додаткові гроші на вітер. І, таким чином, ми зможемо дочекатися необхідної сухої погоди та роботи асфальтних заводів, щоб зробити наші дороги до порядку. Тож не робіть поспішні висновки і не розігрівайте непросту ситуацію. Ми все зробимо по плану і так, щоб це було якісно. Бо наша ціль – це комфорт жителів громади і рівне дорожнє покриття входить до цілі.
24 лютого – День тиші у Коломийській громаді.Завтра, 24 лютого у тихій молитві згадаємо усіх, хто віддав життя за Україну у цій жорстокій несправедливій війні. Помолимось за тих, хто боронить нас зараз на передовій. О 9:00 зупиніться, будь ласка. Неважливо де ви будете – на роботі, у машині чи йтимете тротуаром. Віддайте одну хвилину свого життя за тих, хто віддав життя у боротьбі за Україну. Маю прохання, утримайтесь завтра від будь-яких святкувань чи публічних заходів. Цей день – про тиху молитву. В усіх церквах нашої громади відбудуться молитви за Україну. За всіх, хто загинув, боронячи її. За всіх, хто мужньо стоїть на передовій зараз. Об 11:00 на Алеї Слави відбудеться панахида за загиблими Героями. Хай цей день буде тихим. І з молитвою та словами підтримки для наших Захисників і їхніх рідних.Також від завтра ми щодня присвячуватимемо загальнонаціональну хвилину мовчання пам’яті наших земляків, які віддали життя, захищаючи Україну у війні з росією. Це час нашої спільної шани та глибокої вдячності жителям громади, чий шлях обірвався в бою за нашу свободу.
Тротуар на фото посипали годину тому. А вже за пів години - тут знову скло.Такого ми вже не бачили дуже давно - маємо справжню погодну аномалію.  Дощ при морозі миттєво перетворює дороги та тротуари на суцільний лід. У Коломиї зараз вся техніка та всі комунальні працівники працюють на дорогах та тротуарах. Проте маємо велику складність: поки ми посипаємо одну ділянку і переходимо до наступної - на першій все знову замерзає. Природа сьогодні виявляється швидшою за сіль чи пісок, адже дощ не вщухає і одразу береться кригою. У зв'язку з цим частина громадського транспорту зходить з рейсів.Дуже прошу вашого розуміння.  Коломия тут не унікальна і зради нема. Зараз подібна ситуація спостерігається по всій області - на основних автошляхах утворилися затори, у кожному місті боряться з ожеледою всіма наявними ресурсами. Дякую комунальникам, які вкотре всіма силами працюють, щоб дороги та тротуари були чисті, а також підприємцям які сумлінно чистять тротуари перед своїм бізнесом.Тому якщо у вас немає критичної потреби виходити з дому чи кудись їхати на авто - будь ласка, залиштеся сьогодні в приміщенні. Бережіть себе та не ризикуйте дарма, адже безпека зараз понад усе.
Талановита молодь – майбутнє Коломийської громадиМи підтримуємо талановиту молодь! 95 наших школярів цього навчального року отримують стипендії з міського бюджету. Суми різні – від 500 до 3 тисяч гривень щомісяця. На це ми заклали 950 тисяч гривень. Це наша подяка за наполегливість та старання школярів. А педагоги, які підготували переможців ІІІ та IV етапів учнівських олімпіад отримують щомісячні надбавки – від 5% до 50% до посадових окладів. До слова, минулого року ми вперше відзначити наших випускників-відмінників новою нагородою. Замість золотих медалей 85 учнів отримали нагрудний знак із зображенням Софрона Недільського – першого директора української гімназії в Коломиї. Освіта – це фундамент нашої громади і сила нашої держави. Бо розумні, вмотивовані діти – це країна, яка впевнено дивиться у майбутнє. Ми пишаємося нашими школярами. Ми цінуємо наших учителів. І ми впевнено будуємо майбутнє Коломийської громади разом.БОГДАН СТАНІСЛАВСЬКИЙ,Міський голова КоломиїПідписатись | Сайт | FB | YouTube