Джерело
НТБ ВНТУ | 📌Майбутні інженери з біомедичної інженерії взяли участь у тренінгу➖➖...
423 Охват/переглядів
2024-11-25 11:22
Повідомлення №962
📌Майбутні інженери з біомедичної інженерії взяли участь у тренінгу➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖🔘23 листопада 2024 року студенти кафедри біомедичної інженерії та оптико-електронних систем ВНТУ взяли участь у тренінгу "Інструменти креативного мислення для розвитку медичної науки" на базі Центру медичної реабілітації та спортивної медицини кафедри фізичної та реабілітаційної медицини ВНМУ ім. М. Пирогова. 🔘Тренінг був організований в рамках проєкту “Молодіжний центр кар’єрної навігації «Car-route» за сприяння ГС “Вінницький кластер приладобудування та автоматизації” та громадською організацією «Асоціація Української Миротворчої Школи» за фінансової підтримки “Terre des Hommes”. 🔘Протягом семінару учасники тренінгу опанували основні інструменти креативного мислення та їх використання для створення інновацій в біомедичній сфері. Учасники тренінгу мали можливість згенерувати нові ідеї для спільних наукових проєктів, винаходів, розглянути можливості міжгалузевої співпраці та відшукати шляхи співпраці у майбутньому.🔘Така міжгалузева співпраця спрямована на створення інновацій та пошук нових спільних наукових проєктів в медичній сфері та біоінженерії. 🔘Слід відзначити, що студенти та аспіранти кафедри БМІОЕС активно залучені у виконання проєкту Національного фонду досліджень України «Розробка лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості» та інших проєктах у напрямку біомедичної інженерії з медичними закладами Вінниччини.💟Новини ВНТУ: https://vntu.edu.ua/uk/news/maybutni-inzhenery-z-biomedychnoyi-inzheneriyi-vzyaly-uchast-u-treninhu-3280.html