Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ НТП ✙
Додано 14 лип 2024

✙ НТП ✙

@nt_orthodox
Кількість підписників: 4 637
Фото: 7,350
Відео: 1,010
Посилання: 2,400
Опис:
Народність Традиція Православ'я нетиповий православний гумор чат каналу: @ntp_chat написати нам: @ntpfeedbackbot фб: https://facebook.com/nt.orthodox/ стікери: https://t.me/addstickers/ntp_zbirka
Джерело

✙ НТП ✙ | 8 чи 9, Вітчизняна чи Світова, Перемога чи ні, але одне зрозуміло точн...

Логотип телеграм спільноти - ✙ НТП ✙ ✙ НТП ✙ @nt_orthodox
1 340 Охват/переглядів 2026-05-09 05:33 Повідомлення №10291
8 чи 9, Вітчизняна чи Світова, Перемога чи ні, але одне зрозуміло точно: українці, які загинули на тій війні, варті пошани і пам'яті, на якій стороні вони б не воювали. Порівнювати українців, які воювали в червоній армії, із сучасними колаборантами, які воюють за РФ - не коректно, бо в поточній війні РФ напала на незалежну Українську державу. Тоді Україна була залежною, але все одно була, юридично оформлена як УРСР, і на УРСР в тому числі напала Німеччина. Об'єктивно для українця тоді мабуть краще було б підтримати Німеччину, адже саме СРСР буквально на днях заморив голодом і розстріляв під час репресій мільйони українців. Проти такого варто було воювати на стороні абсолютно будь-якого окупанта. Але, на жаль, наші діди і прадіди не мали можливості про це прочитати в геніальних УкрТг каналах і ми маємо те, що 9 мільйонів українців воювали на стороні СРСР - і багато з них цілком добровільно. Чому вони це робили? Бо воювали не за сталіна і не за москву, а за свою рідну землю, на яку напали окупанти. Так само, як і сьогодні, багато українців воюють не за Зеленського, не за ЄС, можуть не підтримувати безбожні дії нашої влади, яка наживається на війні, пропагує содомію і бореться з Православ'ям. Але українці воюють за свою землю.Тому, якщо ми не шануємо українців, полеглих у тій війні, руйнуємо їм пам'ятники, усіх називаємо окупантами, то так і наші нащадки не будуть шанувати полеглих у війні сьогоднішній. Адже зміниться партія і блогери на фейсбуці з легкістю придумають причини, чому полеглі на російсько-українській війні українці не герої. Але ми пам'ятатимемо подвиг українських воїнів, яка б партія не прийшла.Слава героям! Царство Небесне усім полеглим українцям, які захищали свою землю!НТП