Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ НТП ✙
Додано 14 лип 2024

✙ НТП ✙

@nt_orthodox
Кількість підписників: 4 631
Фото: 7,360
Відео: 1,020
Посилання: 2,400
Опис:
Народність Традиція Православ'я нетиповий православний гумор чат каналу: @ntp_chat написати нам: @ntpfeedbackbot фб: https://facebook.com/nt.orthodox/ стікери: https://t.me/addstickers/ntp_zbirka
Джерело

✙ НТП ✙ | Браття і сестри, Христос ся раждаєть!Віками нашу українську ідентичніс...

Логотип телеграм спільноти - ✙ НТП ✙ ✙ НТП ✙ @nt_orthodox
1 160 Охват/переглядів 2026-01-06 19:29 Повідомлення №9650
Браття і сестри, Христос ся раждаєть!Віками нашу українську ідентичність і православну віру нищили різного роду глобалісти: від любителів Речі Посполити до промосковських посіпак. Тепер настала черга проєвропейських. Останнім вдалося досягти небачених успіхів: розділили українців у тому, в чому вони були єдині тисячу років, перетворили народ просто на скот, якому кажуть, що біле це чорне і той вірить, наївно думаючи, що таким чином виявляє патріотизм і бореться з Москвою. А заради такої високої мети з радістю називає ближнього агентом москви, розбирає ялинки 5 січня і збирається святкувати завтра день слуги антихриста програміста.Але ми святкуємо Різдво Христове тоді ж, коли святкували Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Богдан Хмельницький, Павло Скоропадський і Роман Шухевич - а саме сьогодні і завтра, з 24 на 25 грудня за Православним Юліанським календарем. І будемо.Єдиний плюс із цього всього хаосу це те, що в москалів немає колядок, вертепу і дідуха, тому проєвропейські українофоби взялися на зло москалям форсити ці чудові українські традиції. Ми програємо зараз цю битву, але неодмінго виграємо війну, і прийде час, коли наші традиції повернуться на своє місце - на Різдво Христове, і не в якості кітчу, щоб бути декоративним додатком до ханукії, а як прикраса до великого православного свята - не X-маса, не Хануки, а Різдва Господа нашого Ісуса Христа! А з ним повернемо на свої місця українські традиції на Івана Купала-Предтечі, Водохреща, Спаса і всі, всі свята будемо святкувати в мирі, єдності і красі, а не слухати дегенератів про москальство чи язичництво нашої української ідентичності. Головне не забувати, що "іщі‌те же пре‌жде Ца‌рствія Бо‌жия і пра‌вди Єго‌, і сія‌ вся приложа‌ться вам". Зі святом!НТП