Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 📚 Непозбувний книгочитун
Додано 14 лип 2024

📚 Непозбувний книгочитун

@npzbvnkngchtn
Кількість підписників: 37 290
Фото: 17,200
Відео: 295
Посилання: 7,550
Опис:
Найбільший в ТГ канал про книжки З усіх питань: @gonchenko Прайс на рекламу: https://bit.ly/45hvby6
Джерело

📚 Непозбувний книгочитун | Якщо ми все одно сьогодні вже не працюємо, давайте ще обговоримо таку ...

Логотип телеграм спільноти - 📚 Непозбувний книгочитун 📚 Непозбувний книгочитун @npzbvnkngchtn
7 800 Охват/переглядів 2026-05-12 10:00 Повідомлення №22814
Якщо ми все одно сьогодні вже не працюємо, давайте ще обговоримо таку важливу тему. Маю ось такий відгук від авторки книжки "Мертва жива вода" Світлани Кострикіної. Вона пише про свою реакцію на мої пости про її книжку, і там страшний результат, зокрема, депресивний епізод та неможливість нормально функціонувати. Цей відгук я писала ще у 2024 році, але тему підіймаю тільки зараз, бо це вперше, коли Світлана про це написала (або я не бачила). По-перше, окреслю, що звісно, я не мала на меті викликати у будь-кого депресивний розлад або псувати комусь життя. Це точно не було моєю метою. Якщо так сталося - щиро прошу вибачення. Це жахливий наслідок. По-друге, я знайшла і прочитала цей свій відгук (ось він), а в ньому по пунктах розписані усі нелогічності книжки, докладно, з поясненням, що не так, і чому мені не зайшло. Це дуже довгий відгук, заснований на нашому обговоренні в клубі.Таких відгуків на Гудрідс - море. Різниця тільки в тому, що я написала його на каналі з великою кількістю підписників. І от тепер питання. Я би щиро не хотіла, щоб українські автори були змушені пити антидепресанти після моїх постів. Я сама зараз на антидепресантах і розумію, що це таке. З іншого боку, я не зможу писати ще більш зважені відгуки, обходячи недоліки, не вказуючи на проблеми і нелогічності книжки. Це буду не я. Мені важливо писати те, що думаю, бо в цьому був сенс створення каналу. Я така людина. Що пропонуєте робити в такій ситуації, щоб мінімізувати шкоду? Бо я бачу лише один варіант: припинити читати українські книжки. Що робити з моїм сенсівським клубом, на який ми вже два роки беремо тільки українські книжки - не знаю. Хіба що брати лише класику, або новітню класику типу Забужко і Жадана. Підкажіть правильний вихід з цієї ситуації, будь ласка.