Джерело
Студпарламент УДУ | Наші баскетболісти знову в грі! 🏀14 та 16 жовтня відбувся І тур Студен...
1 000 Охват/переглядів
2024-10-18 07:42
Повідомлення №568
Наші баскетболісти знову в грі! 🏀14 та 16 жовтня відбувся І тур Студентської ліги Чемпіонату Києва – 2024 з баскетболу 3x3 серед молодіжних команд! 🏀🔥 Після тривалої перерви викликаної дистанційним навчанням і війною, збірні нашого університету нарешті вийшли на майданчик. 🔥 14 жовтня за перемогу боролася чоловіча збірна, а 16 жовтня — жіноча.Кожна команда провела по три захоплюючі поєдинки з суперниками з інших ЗВО міста Києва. І це е лише початок!!! Вони вже готуються до наступних ігор в ІІ турі. 💪💪 На заході команду університету представляли студенти факультету фізичного виховання, спорту та здоровʼя: - Потаскаєва Юлія - Кича Назар - Кича Ілля - Голдаєв Іван - Міронов Данилостуденти факультету спеціальної та інклюзивної освіти:- Тимченко Альона - Степанова Тетянаа також студентка факультету технологій та дизайну:- Ніщук Даніелла.На майданчику відчувалася потужна енергія та жага до перемог! Ми віримо в наших спортсменів і з нетерпінням чекаємо на їхні нові успіхи в ІІ турі. Вболіваємо всі разом та бажаємо їм яскравих перемог! 🏆