Джерело
Студпарламент УДУ | 20 лютого 2026 року Драгоманівці зібралися біля Пам’ятного Хреста Геро...
489 Охват/переглядів
2026-02-20 13:25
Повідомлення №888
20 лютого 2026 року Драгоманівці зібралися біля Пам’ятного Хреста Героїв Небесної Сотні, щоб вшанувати тих, хто віддав своє життя за свободу, гідність і незалежність України.💙До всіх присутніх звернувся ректор університету, академік Віктор Андрущенко, який підкреслив: пам’ять про Небесну Сотню — це не лише шана їхньому подвигу, а й щоденна відповідальність кожного з нас за майбутнє держави.☀️Також відгукнулися кожному слова в.о. голови Студентського парламенту університету Світлани Похиль, яка наголосила, що Небесна Сотня – це не лише сторінка історії. Це приклад мужності, який залишається у нашій пам’яті. І сьогодні саме молодь продовжує цю боротьбу – у навчанні, у волонтерстві, у службі, у щоденному виборі бути свідомими громадянами своєї держави.🎵За здійснення музичного супроводу вдячні Дар'ї Жуковій, Артему Шевчуку та Дмитру Паламару, що додали події щемкої глибини та емоційної виразності.🎭Окрема подяка народному театру «Вавилон» (Анні Скубицькій, Вікторії Федоренко, Софії Колесник) за глибокий і проникливий виступ, що став особливим емоційним акцентом цього дня та ще раз нагадав: пам’ять жива, поки ми її бережемо.💙Захід модерувала начальниця Центру гуманітарної та молодіжної політики Таміла Новіцька.Сьогодні ми не просто згадуємо — ми утверджуємо цінності, за які вони стояли. У єдності, у відповідальності, у щоденній праці для країни проявляється наша вдячність і наша зрілість як суспільства. Пам’ятаємо. Шануємо. Продовжуємо їхню справу.🇺🇦Слава Україні! Героям Слава!🇺🇦