Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - nozhemanov
Додано 06 гру 2025

nozhemanov

@nozhemanov
Кількість підписників: 2 259
Фото: 19,700
Відео: 12,300
Посилання: 2,350
Опис:
🇺🇦Найгостріший Ножовий Канал України🇺🇦 Мета каналу, то популяризація Української Ножової Спільноти. Розвиток ножової культури, та навколоножового простору. Новини, продаж, благодійність, обговорення, акції та багато всього цікавого!

👥 Кількість підписників

2 259
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

325
Середній/День:: 322
Середній/Тиждень:: 311
ERR: 14.39%

📊 Кількість повідомлень на день

3.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 8.1
Середнє за день: 3.8

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 286 26-04-19 08:10
На злобу дня, як то кажуть. Або про те, що і дійсно вільні люди - мають зброю! І будь хоча б такий приколяс у когось на пузі, вчора в Києві, та і ще щоб у людини яка розуміє, все могло бути дуже інакше. І цей чорт не бігав би по вулицях майже годину, стріляючи в цивільних. А дії тих, хто повинен вас захищати, щоб вам не потрібно було мати зброю взагалі, просто вимагають посадок до тюрми за службову недбалість, яка і спричинила таку трагедію. Тож я сподіваюсь, що всім давно зрозуміло, що заборона зброї для населення аж ніяк не зменшує кількість подібних злочинів. Хоча особисто для мене, особиста зброя то в першу чергу більше про розваги, інтерес та колектив. Але якщо б побачив би щось подібне до вчорашнього, а на моїх галіфе на паску був би такий шмайсер, я б стріляв би у ту паскуду. Намагався б точно... А от в Бразилії можна виготовляти таке та носити. І там навіть по фавелах вже туристичні екскурсії проводять, як по місцям билої слави. Вільні люди - мають зброю! #зброя #пістолети #думкивголос
👁 277 26-04-18 08:50
🇺🇦 Благодійна Лотерея 🇺🇦 ПРОДАНО!Вітаю Шановну Українську Ножову Спільноту на Найгострішому Ножовому Каналі України NOZHEMANOV! Так вже вийшло, що нам довелося стати і зоозахисниками в тому числі, адже війна не шкодує нікого та нічого. Особисто я радий, шо маю друзів які можуть то все зробити, і кожного разу приєднуюсь до допомоги від душі. У мене в голові не вкладається як в межах невеличкого домашнього притулку, можна доглядати 70 тварин одночасно. І радію кожного разу, коли наша допомога доречна, актуальна та вчасна. Сьогодні ми продовжимо збір на ремонт приміщення притулку, який вже рухається аж гай шумить. Предмет Лотереї:А цього разу навіть трішки краще за попередній! Сьогодні маємо того самого Kick Stop Chop Plus Hidden flipper від North Mountain Blade. Тількі сьогодні він у свіженькому мятному окрасі. І можливо це особливість саме такої комплектації, та все що стосується механіки на конкретно цьому ножеві, все краще!!! А взагалі це той самий прикольний ніж, в японському стилі. З приємним об'ємом руків'я з G10, кікстопом, та класнючим танто з SLD - Magic Steel! Щоб це не означало. Це точно гарний інструмент та прикольний фіджетабельний ніж. З тонким зведенням та приємними естетичними формами. А виграти такий - кайф! Сьогодні ніж знову абсолютно новий, який відкритий лише для фото та для перевірки. І я все тішу себе думками, що хтось з вас виграє ножі, та дарує їх своїм друзям) а для цього сьогодні прям ідеальний варіант!Правила Лотереї:Початок Лотереї: Одразу після викладення цього посту в мережі.Закінчення Лотереї: Одразу після викладення запису розіграшу на каналі.Загальна кількість квитків: 50 шт.Вартість одного квитка: 300 грн.Кількість квитків в одні руки: ненормована.Оплата: Одразу у повному обсязі, на рахунок наданий адміністрацією (Чистяков Олексій - @mister_chistilkin)Доставка: по всій неокупованій частині України, за рахунок переможця.Для того щоб взяти участь у Лотереї, необхідно просто поставити плюс ("+") в коментарях до цього посту, та дочекатися на зв'язок з адміністрацією (Чистяков Олексій - @mister_chistilkin)після чого ви зможете обрати номер, зі списку залишившихся.Розіграш проводиться за допомогою сайту рандом.орг, де переможця буде визначено з третьої спроби. 🔥!!! УВАГА!!!🔥Для запобігання діям аферистів, уважно звертайте увагу на те, з ким спілкуєтесь! Єдиний хто вам може писати с приводу Лотереї взагалі, це:Чистяков Олексій - @mister_chistilkinІ лише в порядку наших правил!!!Бажаю всім учасникам удачі, і бажаю всім нам найскорішої Беззаперечної Перемоги України!Разом - ми сила! 🇺🇦❤️🇺🇦ПРОДАНО!#лотерея #благодійність
👁 235 26-04-17 10:35
Іноді, люди просто трохи переграють) Нам якось потрібно наділяти якимись властивостями якісь речі. І вкладати в це аж цілий смисл. Ну якщо того вимагають правила реклами та маркетингу, то шош поробиш? Але краще таки розуміти що і до чого. Особливо коли мова іде про витрати вами грошей. На відео іде мова, мало не про єдиний шанс виживання, завдяки такому маленькому аксесуару. І тон розповіді таки спонукає обов'язково мати при собі таке ЗАВЖДИ! А краще на всьому одязі по одній) а може в по дві!! 😁👍 А як інакше вижити, коли злодюги вже зв'язали вам руки? Далі історія могла бути про те, як нею можна перерізати горло охороні, потім вскрити секретні замки на воротах і звільнитися від неминучої смерті) Але ж ми розуміємо??? Ми ж розуміємо, що це все якась звичайна дикуха, яку можна було просто рекламувати як приколяс, який ГУДЗИК-НІЖ, а у вашого корєша такого немає)) На мене більше б справила враження реклама у вигляді іронії з натяком на незмінність в деяких ситуаціях. Бо якщо вже так серйозно товкти, то і заточентй п'ятак в гаманці, класичний сумкоріз, то вже утилітарний інструмент для виживання)Просто згадайте, коли останній раз вас зв'язували бандити, і коли останній раз ви переверталися в машині, щоб вам потрібно було різати ремені безпеки чи шось таке? І ви самі зрозумієте необхідність подібного девайсу. А як прикол - канає! Бо це і є прикол. #думкивголос
👁 264 26-04-16 10:45
Прорубіло! 😁👍Точніше навіть не зараз, а вже доволі давно. І з тих пір, життя налагодилось. Я думаю що все дуже просто, а ми трохи ускладнюємо спеціально. Щоб нам, ножеманам не так скучно та не так просто було. Для того щоб ніж був гарним, йому не потрібно мати якісь там супер характеристики, і він не повинен обов'язково бути дорогим, або наприклад американським. Щоб ніж був гарним для мене, мені достатньо щоб він мені подобався! Всьо! І ніякі там розповіді "досвідчених ножеманів" з інтернета не мають жодного значення. Сучасні ножі, якщо вони прям не по три гримні, вже самі по собі доволі нормальні речі, навіть дешеві китайські. А все інше то вже спеціальне та забаганки. Авжеж для ножа важливо мати відмінні ттх, та якщо мені подобається Стіч, подобається вже дуже багато років, то невже ви вважаєте, що наприклад я буду вважати недоліком довжину його РК або те, шо він на 50 грамів більше Ендури важить? 😁👍Коли любиш свої ножі, ти про них і так все знаєш. І коли вони тобі багато років подобаються, то ті умовні для когось недоліки, ти просто не помічаєш. А окрім лірики, я фліпану! За гарний день! За вас! За все хороше, та за ножі гострі та ножеманів добрих)Фліпанемо? #фліпанемо
👁 296 26-04-15 08:45
🇺🇦 Благодійна Лотерея 🇺🇦 ПРОДАНО!Вітаю Шановну Українську Ножову Спільноту на Найгострішому Ножовому Каналі України NOZHEMANOV! Друзі, ми маємо незакінчену справу з плановим ремонтом ходової частини та заміною колес, на бойовому авто одного з підрозділів, де виконує обов'язки наш однодумець і друг. І з гарних новин, що все вже виконано, навіть поперед нашого графіку. І все що нам залишилось, то це закрити рахунок. Більша частина коштів вже перечислена. А ми лише закриємо деякі мілкі залишкові питання. Тому за це і пограємо сьогодні. Остаточно закриємо справу. Сьогодні знову "ніж за донат". Предмет Лотереї:Навряд чи ви колись побачите від мене погані характеристики ножів, які я сам люблю. І це саме той випадок. Давно знаю, давно люблю, давно маю декілька, і можу впевнено казати за цілий шлях моделі. Від елементарного першого Kershaw Link, на полімерному руків'ї, до собі цього останнього свіженького Лінка останньої генерації. Це зроблено в Америці, а коли це про сучасні Керші, то для мене це вже ознака того, що все буде супергут! І так і є. Окрім всіх пелюшок, які Лінк мав все життя, типу адекватного ідісі розміру, ваги, форми і розміру клинка, ергономіки та кольорів, тепер додався ще і свіженький Магнакат, тількі тепер вже в новенькому чорному кольорі руків'я. І ніж знову дуже актуальний! Мабуть це і є показник якості моделі. Якщо вона випускається роками за одним дизайном, і лише якісно змінює деталі типу еліпс, та матеріали на сучасні. Це показник, я вважаю. Сьогодні знову абсолютно новий ніж, який було розпаковано лише заради фото, та особистої перевірки.Правила Лотереї:Початок Лотереї: Одразу після викладення цього посту в мережі.Закінчення Лотереї: Одразу після викладення запису розіграшу на каналі.Загальна кількість квитків: 45 шт.Вартість одного квитка: 300 грн.Кількість квитків в одні руки: ненормована.Оплата: Одразу у повному обсязі, на рахунок наданий адміністрацією (Чистяков Олексій - @mister_chistilkin)Доставка: по всій неокупованій частині України, за рахунок переможця.Для того щоб взяти участь у Лотереї, необхідно просто поставити плюс ("+") в коментарях до цього посту, та дочекатися на зв'язок з адміністрацією (Чистяков Олексій - @mister_chistilkin)після чого ви зможете обрати номер, зі списку залишившихся.Розіграш проводиться за допомогою сайту рандом.орг, де переможця буде визначено з третьої спроби. 🔥!!! УВАГА!!!🔥Для запобігання діям аферистів, уважно звертайте увагу на те, з ким спілкуєтесь! Єдиний хто вам може писати с приводу Лотереї взагалі, це:Чистяков Олексій - @mister_chistilkinІ лише в порядку наших правил!!!Бажаю всім учасникам удачі, і бажаю всім нам найскорішої Беззаперечної Перемоги України!Разом - ми сила! 🇺🇦❤️🇺🇦ПРОДАНО!#лотерея #благодійність
👁 321 26-04-14 06:30
🇺🇦 Розважальна Лотерея 🇺🇦 ПРОДАНО!Вітаю Шановну Українську Ножову Спільноту на Найгострішому Ножовому Каналі України NOZHEMANOV! Є бажання зробити трохи бонусів для каналу, та пограти і за наш добробут. Тож поки є невеличка перерва між актуальними потребами, пропоную вам пограти за черговий гарний ніж! І так і зробимо сьогодні. Предмет Лотереї:Ніяких окремих представленнь. Адже я впевнений що в межах нашого каналу, цей ніж вже мають знати всі! І знати авжеж з гарної сторони, адже погані речі не можуть бути так популярні. Сьогодні знову у нас Microtech, і це знову L.U.D.T. тількі сьогодні він дуже прикольного нейтрального кольору. Це вже точно веселіше за звичайний чорний, і не так яскраво як кольорові. І це просто виглядає солідно та стримано. А загалом, це та сама шикарна Люда. Шустрий американський автомат, на металевому руків'ї з зручними інлеями. А в таких сучасних версіях як ця, на клинку вже M390MK.У мене і особисто були різні, і таки маю свою улюблену. І вважаю це ще і гарним ножем. Який створено непогано різати. За рахунок височенних спусків та тонкого зведення. Сьогодні ніж у стані повністю нового, в заводському комплекті. І це знову чудовий варіант для себе, та відмінний, якщо ви вирішите його подарувати.Правила Лотереї:Початок Лотереї: Одразу після викладення цього посту в мережі.Закінчення Лотереї: Одразу після викладення запису розіграшу на каналі.Загальна кількість квитків: 55 шт.Вартість одного квитка: 300 грн.Кількість квитків в одні руки: ненормована.Оплата: Одразу у повному обсязі, на рахунок наданий адміністрацією (Чистяков Олексій - @mister_chistilkin)Доставка: по всій неокупованій частині України, за рахунок переможця.Для того щоб взяти участь у Лотереї, необхідно просто поставити плюс ("+") в коментарях до цього посту, та дочекатися на зв'язок з адміністрацією (Чистяков Олексій - @mister_chistilkin)після чого ви зможете обрати номер, зі списку залишившихся.Розіграш проводиться за допомогою сайту рандом.орг, де переможця буде визначено з третьої спроби. 🔥!!! УВАГА!!!🔥Для запобігання діям аферистів, уважно звертайте увагу на те, з ким спілкуєтесь! Єдиний хто вам може писати с приводу Лотереї взагалі, це:Чистяков Олексій - @mister_chistilkinБажаю всім учасникам удачі, і бажаю всім нам найскорішої Беззаперечної Перемоги України!Разом - ми сила! 🇺🇦❤️🇺🇦ПРОДАНО!#лотерея
👁 302 26-04-13 05:05
Ось дивлюся на ці ножі, і розумію! При всьому тому гуморі, з яким ми завжди їх обговорюємо, це прям відмінна альтернатива сучасним американським ножами, отим шо по тиші доларів, а виглядають іноді і гірше. Я про конкретний набір факторів, які роблять ніж сьогодні модним, затребуваним та популярним. У Кунву зараз точно все це є, і просто точно не гіршої якості. Сучасна прикольна обробка титану на руків'ях, оптимальні робочі форми, сучасний модний вигляд, продвинуті покриття та великий арсенал суперсталей. А ще європейські дизайнери та засновники. І якщо це коштує в половину дешевше умовного "Джон БлекДжек Кастомс ПраудліМейд", а у вас немає регіональних забобонів або мети в колекціонуванні, то навіщо платити більше? Якщо вам просто потрібен сучасний супер ніж, без різниці хто і де його робив, і ви плануєте ним зручно користуватися, то це просто відмінна альтернатива всьому. Такі маю зараз погляди на ситуацію. І при цьому і далі залишаюсь шанувальником Хіндерера)Кунву, Ескалібур ледіз енд джентльменз. І це точно не заслуговує кидання в себе тапками, якщо ми таки конкретно про ножі! #світовівиробники #кунву #kunwu
👁 354 26-04-12 08:55
🇺🇦 Благодійна Лотерея 🇺🇦 ПРОДАНО!Вітаю Шановну Українську Ножову Спільноту на Найгострішому Ножовому Каналі України NOZHEMANOV! Шановні друзі, в цей святковий день, маємо нагоду заробити собі плюсик в карму, та зробити дуже корисну і добру справу!Наш близький, ідейний воїн, доброволець, виконуючи свої обов'язки на донецькому напрямку, у складі 9 окремої бригади безпілотних систем (9СБС), отримав серйозні поранення спини та ніг. І зараз проходить черговий етап лікування та реабілітації. І чому б нам не допомогти в цей день нашій людині, яка цього потребує?Сьогодні гроші в повному обсязі будуть направлені на допомогу в лікуванні Воїну. За це граємо сьогодніПредмет Лотереї:Вже дуже добре зарекомендувавші себе ножі. Однозначно дуже якісні та толкові вироби, для того, щоб не тримати їх на поличці, а пустити і дійсно в повсякденну роботу! І я підкреслю! В роботу зручну та приємну. Просто приємно навіть бачити логотипи топових компаній, на побутових речах, і це не кажучи що там окрім естетики, все ще і дуже круто по матеріалах, підгонці та якості взагалі. Сьогодні у нас знову кухня від Microtech. Маємо Pering Knife на сьогодні, у найкращій його варіації з титановими больстерами на руків'ї. Універсальна річ! Яка в такому вигляді запросто може бути і міським фіксом в тому числі. Та на кухні він буде як в своїй стихії. М390МК таки дуже непогана сталь для таких речей. Ну а з G10 на руків'ї, якщо не ламати спеціально, ніколи в житті нічого не трапиться. Це просто зручний та приємний інструмент. Який ще і пакують так, як ювелірку або електронні гаджети. Дуже круто все, і ніж подобається всім власникам. Тобто прикопатися немає до чого! Сьогодні знову абсолютно новий ніж, в повному комплекті. Шикарний лот та відмінний виграш при нагоді!Правила Лотереї:Початок Лотереї: Одразу після викладення цього посту в мережі.Закінчення Лотереї: Одразу після викладення запису розіграшу на каналі.Загальна кількість квитків: 45 шт.Вартість одного квитка: 300 грн.Кількість квитків в одні руки: ненормована.Оплата: Одразу у повному обсязі, на рахунок наданий адміністрацією (Чистяков Олексій - @mister_chistilkin)Доставка: по всій неокупованій частині України, за рахунок переможця.Для того щоб взяти участь у Лотереї, необхідно просто поставити плюс ("+") в коментарях до цього посту, та дочекатися на зв'язок з адміністрацією (Чистяков Олексій - @mister_chistilkin)після чого ви зможете обрати номер, зі списку залишившихся.Розіграш проводиться за допомогою сайту рандом.орг, де переможця буде визначено з третьої спроби. 🔥!!! УВАГА!!!🔥Для запобігання діям аферистів, уважно звертайте увагу на те, з ким спілкуєтесь! Єдиний хто вам може писати с приводу Лотереї взагалі, це:Чистяков Олексій - @mister_chistilkinІ лише в порядку наших правил!!!Бажаю всім учасникам удачі, і бажаю всім нам найскорішої Беззаперечної Перемоги України!Разом - ми сила! 🇺🇦❤️🇺🇦ПРОДАНО!#лотерея #благодійність
👁 257 26-04-11 08:55
Продовжимо розмову про не типове)😁👍Але давайте не надавати оцінок, і не робити висновків по якості. Особливо якщо вам це не подобається. Я розумію що ваш досвід величезний, та просто я хочу написати про це не з точку зору оцінки, особливо чиєїсь особистої, а з точки зору часового зрізу в індустрії. Це ж вже новий етап в сучасному міському ідісі. Так, все це завдяки розвитку і ПЗ і виробничого обладнання, і через розвиток матеріалів. Але ж це і є зріз! Канонічні правила ножебудування, тепер за бажанням, і меж взагалі не існує. І якщо вам здається, що людям завжди потрібен гарний ортодоксальний ніж, з правильними класичними формами, щоб різав як лазер навіть торта і був тим самим єдиним і вічним, то вам це всього лише здається! І все це справедливо для будь-яких однобоких точок зору. По факту ми вже маємо молодих продвинутих дизайнерів, які і чути не чули про Терзуолу чи умовного Оніона, і яким плювати на всі оті забобони про праудлі або канон. В свіжий мозок, прийшла свіжа думка, про фіджетабельний приколяс, яким можна вскривати коробки і гострити олівці, а ще крутити пів дня пальцях, особливо розмовляючи по теліфону, і опля, і ось вже і вироб з сучасного титанчику, та з купою інноваційних ідей! А тепер скажіть що в цьому поганого? Адже наші улюблені ганзи та гранвеї нікуди не поділися, а Терзуола і до сих пір робить свої чудові OG ножики) Просто час такий, коли багато свободи, та ніхто нікому нічого не винен. І це ж крутяк. А якщо тобі не подобається, просто листнув далі і забув. Я за всі ножі, окрім руснявих і підробних. І навіть за ті, які особисто я не сприймаю через щось. Але я точно розумію що я не індустрія, і від мене нічого не залежить) Тому радію коли поряд зі мною люди, які фанатіють від того, що я так і не зрозумів) Це ж клас! Це цікаво. І це і створює приводи для спілкування. А мені здається, що тут ми саме для цього😉👍#думкивголос
👁 295 26-04-08 09:20
🇺🇦 Благодійна Лотерея 🇺🇦 ПРОДАНО!Вітаю Шановну Українську Ножову Спільноту на Найгострішому Ножовому Каналі України NOZHEMANOV! Друзі, сьогодні ми знову пограємо, за для того щоб забезпечити ремонт у приміщенні нашого підшефного притулку, який вже мабуть важко назвати чисто котячим. Такі розіграші, дозволяють мені вчергове згадати що ми люди! І що жити потрібно так, щоб потім не шкодувати а пишатися. Тож підтримаємо шерстяних, та зберемо трохи грошів на потреби.Предмет Лотереї:Представник чудового сімейства Launch, автоматичних ножів, зроблених в Штатах, на виробництві старих добрих Kershaw. Я багато разів підкреслював своє дуже позитивне відношення до цих ножів, і воно стає ще більшим. Адже сучасні Лончі, це вже і сучасний рівень. Окрім тієї стабільної якості, яка точно не гірше чим у флагманів в сфері, тепер це ще і сучасні класні сталі, типу М4, як в даному випадку. Це смачні кольори, гарна підгонка, та фліп-постріл! Одразу відчуваєш, що в руках класний автомат. У випадку Launch 16, це ще і повнорозмірний робочий профіль! Шикарний повноцінний ідісі для всіх випадків. Універсальний ніж, на різні роботи.Ніж у стані нового, без слідів використання та в повному заводському комплекті.Правила Лотереї:Початок Лотереї: Одразу після викладення цього посту в мережі.Закінчення Лотереї: Одразу після викладення запису розіграшу на каналі.Загальна кількість квитків: 50 шт.Вартість одного квитка: 300 грн.Кількість квитків в одні руки: ненормована.Оплата: Одразу у повному обсязі, на рахунок наданий адміністрацією (Чистяков Олексій - @mister_chistilkin)Доставка: по всій неокупованій частині України, за рахунок переможця.Для того щоб взяти участь у Лотереї, необхідно просто поставити плюс ("+") в коментарях до цього посту, та дочекатися на зв'язок з адміністрацією (Чистяков Олексій - @mister_chistilkin)після чого ви зможете обрати номер, зі списку залишившихся.Розіграш проводиться за допомогою сайту рандом.орг, де переможця буде визначено з третьої спроби. 🔥!!! УВАГА!!!🔥Для запобігання діям аферистів, уважно звертайте увагу на те, з ким спілкуєтесь! Єдиний хто вам може писати с приводу Лотереї взагалі, це:Чистяков Олексій - @mister_chistilkinБажаю всім учасникам удачі, і бажаю всім нам найскорішої Беззаперечної Перемоги України!Разом - ми сила! 🇺🇦❤️🇺🇦ПРОДАНО!#лотерея #благодійність