Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - nozhemanov
Додано 06 гру 2025

nozhemanov

@nozhemanov
Кількість підписників: 2 258
Фото: 19,700
Відео: 12,300
Посилання: 2,350
Опис:
🇺🇦Найгостріший Ножовий Канал України🇺🇦 Мета каналу, то популяризація Української Ножової Спільноти. Розвиток ножової культури, та навколоножового простору. Новини, продаж, благодійність, обговорення, акції та багато всього цікавого!
Джерело

nozhemanov | Прорубіло! 😁👍Точніше навіть не зараз, а вже доволі давно. І з тих пір,...

Логотип телеграм спільноти - nozhemanov nozhemanov @nozhemanov
264 Охват/переглядів 2026-04-16 10:45 Повідомлення №34290
Прорубіло! 😁👍Точніше навіть не зараз, а вже доволі давно. І з тих пір, життя налагодилось. Я думаю що все дуже просто, а ми трохи ускладнюємо спеціально. Щоб нам, ножеманам не так скучно та не так просто було. Для того щоб ніж був гарним, йому не потрібно мати якісь там супер характеристики, і він не повинен обов'язково бути дорогим, або наприклад американським. Щоб ніж був гарним для мене, мені достатньо щоб він мені подобався! Всьо! І ніякі там розповіді "досвідчених ножеманів" з інтернета не мають жодного значення. Сучасні ножі, якщо вони прям не по три гримні, вже самі по собі доволі нормальні речі, навіть дешеві китайські. А все інше то вже спеціальне та забаганки. Авжеж для ножа важливо мати відмінні ттх, та якщо мені подобається Стіч, подобається вже дуже багато років, то невже ви вважаєте, що наприклад я буду вважати недоліком довжину його РК або те, шо він на 50 грамів більше Ендури важить? 😁👍Коли любиш свої ножі, ти про них і так все знаєш. І коли вони тобі багато років подобаються, то ті умовні для когось недоліки, ти просто не помічаєш. А окрім лірики, я фліпану! За гарний день! За вас! За все хороше, та за ножі гострі та ножеманів добрих)Фліпанемо? #фліпанемо