Насправді сьогодні ЗСУ (ТЦК при командуванні Сухопутних військ) оголосили кілька мільйонів цивільних українців ворогами та зрадниками, яких треба знищувати. Це пряме порушення Конституції, згідно якої армія підпорядковується ЦИВІЛЬНІЙ владі та не має права тиснути на суспільство. Сьогодні ЗСУ публічно принизили частину громадян, за податки яких вони годуються та існують. ЗСУ (Сухопутні війська) громадян називають: • «блдкий плебс» • «ворожі люди» • «вбивці»звучать погрози колективного осуду, ганьби “до кінця життя”.Це неприпустимо для будь-якого державного органу, тим більше військового.Армія і військові органи: • захищають народ, а не виховують його; • не мають права морально карати, принижувати або таврувати; • не є судом, прокуратурою чи трибуналом.Держава не має права ділити громадян на “гідних” і “негідних” поза законом.Навіть під час війни.Коли: • громадян називають «ворожими людьми», • порушення закону - «вбивством», • допускається колективна вина,Держава починає говорити мовою, яка виправдовує насильство всередині країни.Саме з такої мови в історії: • починалися внутрішні репресії; • ламався тил; • руйнувалася довіра між армією і суспільством.Режим Зеленського і його ряжені генеральчики вже зовсім втратили межу і стають по власному бажанню ворогом українського народу. Так як сьогодні все керівництво обласного ТЦК Києва не були відсторонені та заарештовані - це позиція Генерального штабу і Зеленського, який всіх своїх друзів від мобілізації захистив. @NovynyPravdy
Пораненого морського піхотинця після розформування підрозділу перевели у «Шквал» батальйону Вовків Да Вінчі Аліни Михайлової та Ролекса, який перебуває під командуванням управління штурмових військ, затримали у лікарні за СЗЧ та кинули на яму.А потім після таких історій, після того що розповідають, в цій їбанній системі. Задають питання, а що ж не так, чого не має охочих. Ніякого списання, після поранень. На яму. Тільки у світі Меланії Подоляк всі по власному бажанню служать фотографами в ТЦК. Це бойовий командир мого сина Марка. Марк тоді був щасливій та натхненний, що потрапив до 36 бригади морської піхоти. Все було добре. Я був спокійний і не переймався за долю мого сина, бо був на всі 100% впевнений в тому, що командування з віповідальністтю ставляться до своїх підлеглих. Коли мого сина поранили, то його командири мені телефонували, підтримували морально. Також командування 36 бригади морської піхоти зробила все, щоб мій син отримував увесь документальний супровід. Керівництво бригади і його батальну були завжди на звʼязку. Мене те дуже тішило і підтимувало морально. Я вірив у ЗСУ. Але так сталося, що підрозділ сина розформували, і таких пораненних, як мій син перевели в іншу частину. Туди списували таких бійців і з інших підрозділів. Зверху був такий наказ. І тоді ми з сином зіткнулися з іншою армією. Нібіто вона і українська, а смердить совком. Солдати там не люди, а якісь кріпаки. З якими можна поводитись аби як, не поважаючи їх права, не зважаючи на їхній стан здоровʼя. Там не зважають на те, що у солдат є батьки, сімʼї, яки чекають на своїх синів та чоловіків. Мені не зрозуміло чому так буває?Чому такий кричущий контраст між підрозділом в якому служив мій Марк і між тим, куди він потрапив. Мого Марка затримали в лікарні, де він лікувався в післяопераційний період. Його подали в СЗЧ. Його відвезли в той підрозділ, в який його перевели, але так і не зарахували. А повинні були його звільнити на протязі вересня 2025 року. Але так не сталося. Марк сьогодні мені зателефонував. Звʼязок був дуже поганий. Навіть окремі фрази не можна було розібрати. Єдине, що я почув: "Мене посадили в яму". А в лікарні він перед цим лежав із-за запалення нирки та набряку в області копчика. Бо копчика немає, бо він щез назавжди під час вибуху ворожого дрону.
@NovynyPravdy
Це так, більше для вкраїнчиків:Зеленський досяг моменту, коли в нормальних країнах ідуть у добровільну відставку. По суті він був банкрот ще в кінці 2021 року. А зараз він довів, що більше не здатний виконати запит суспільства, яке не приймає капітуляцію. Під кінець 2025 він пред'явив свій максимум — ось вам 20 пунктів ганьби. Прийміть це на незаконному зеферендумі і відчепіться. На етом мої полномочія всьо, закончілісь... На цьому моменті в історії народів зазвичай пишуть: чемберлена змусили подати у відставку.А в заяві на відставку земберлен, щоб не стати зеушеску, пише:Великий народе великої країни!Я не впорався.Я довів країну до ручки. Перемога зі мною більше неможлива!Або - більш брехливе:Країна міцна. Військо і народ стоять сильно. Але я переконаний, що ми маємо прийняти поточні переговорні умови. Кращої угоди я не здобуту!Ви всі президенти, я побіг, удачки вам!Та в кінці обов'язково:хай вас поведе інший - більш достойний!І передаєш владу спікеру парламенту.Поки – Стефанчуку, а там Верховна рада вирішить, хто більш достойний вести країну в якості в.о. президента. @NovynyPravdy
Світ покинув один з найкращих та найвизначніших музикантів - Кріс Ріа, після багаторічної боротьби з раком. Його музика супроводжує мене все життя. Вона постійно лунала в дорозі. Looking for the summer, On the Beach, Driving home for Christmas, Josephine, Curse of the Traveller…У 2012 році побував на його концерті. Він чудовий композитор і чудовий автор лірики, який писав те що відчував. І відчуває коли небудь кожен з нас. Він вчив любити, берегти і цінувати. Дякую тобі. Між поглядами любові я кличу твоє ім’яЗа тими зведеними мурами я колись блукавУ літньому вітрі звучить особлива мелодіяВона повертає мене туди, де я все це знавНа пляжі, так-такТам, унизу, на пляжі, так-такТаємниці літа я збережуПіски часу розвіють загадкуЛише ти і яПід тим місячним небомНавіки в моїх снах буде моє серцеТриматися цієї солодкої пам’ятіДень дивного бажанняІ ніч, що палала, мов вогонь На неспокійному шляху в нікуди,Здається, немає певного спокою.Лише бажання продовжувати рух,Допоки не зустрінеш ріку снів.Чи це лише тому, що хтось тобі так сказав?Чи тому, що ти сам збагнув:Стара свобода гнітить, коли поруч обов’язок?Коли вірність ставить запитання,Колишня свобода борсається й вигинається,Задихаючись у кодексах честі,На мечі, з якого немає вороття.Воно заволоділо мноюІ не залишить тебе у спокої.Безсонними ночамиТи кликатимеш її ім’яЙ відчуватимеш самотність, холодну до самих кісток.А коли займеться на світанок,Це старе втомлене серце заниє —Від того, що ти так далеко, так далеко від дому.Ти прагнеш вогнів гавані,Та ніколи не звільнишсяВід жаги до прихисткуІ поклику моря.Завжди хочеться все розпродати,Та завжди мусиш щось купувати.І так буде, доки шлях не приведе кудись,І доки та ріка не висохне.Це прокляття мандрівника,Воно не залишить тебе у спокої.Прокляття мандрівника,Воно справді тримає мене.
@NovynyPravdy
З нами трапилася чергова "перемога". Ми отримали рішення по виділенню нам кредиту в 90 мільярдів. І це прекрасно. Було б. Якби ці кошти пішли на відбудову зруйнованих міст, обʼєктів інфраструктури, енергетичних обʼєктів, будівництво житла для тих, хто його втратив внаслідок війни.Але ми отримали кредит на продовження війни. А війна - це споживчий ресурс. Ці кошти будуть просто витрачені без користі для економіки держави та людей. Більш того, їх не отримає сама країна. Вони осядуть в кишенях іноземних виробників зброї. Україна наразі - ринок збуту.Як юрист я часто бачила (особливо в англійських процесах) як люди починають плутатися у лабіринтах власної логіки, заводячи себе все далі і далі в глухий кут. Іноді суди на це ведуться, а іноді розумні судді просто дивляться на все зверху вниз і кажуть: вхід був там, а вихід - там.Коли ми продовжуємо війну, ми маємо розуміти: заради чого? Що кардинально зміниться від цього кредиту? Є така неприємна річ як очевидність. Ми наразі втрачаємо території та людей чи збільшуємо їх? Ми втрачаємо. Було майже чотири роки щоб в цьому переконатися. Отже продовження війни призведе до подальших втрат. І при цьому ми вішаємо на себе ярмо по виплаті цього кредиту. На покоління вперед. Якщо не зʼявиться справжній месія і не скаже: в нас дефолт. Тобто якщо не знайдеться хтось, хто визнає очевидне. І не спробує підняти країну з цього дефолту та вивести її з лабіринту в який вона сама себе загнала.В нас очевидний дефолт: у владі, в економіці якщо вона не задіяна у війні, у праві, в демографії, в освіті. Як то кажуть: не знаєш як вчинити, вчиняй по закону. В даному випадку дуже хотілося б щоб Україна вчинила за простою логікою. І врятувала сама себе. В нас є ворог, який сьогодні пропонує нам мир. В нас є "друзі", які пропонують нам вічну війну. ДумайТЕ? - Олена Тищенко@NovynyPravdy
Пишуть:Мирославе! Прошу не залишитися осторонь дуже важливої проблеми українців в Польщі! Дивіться, яка ситуація. Нещодавно мер Вроцлава Яцек Сутрик відмовив нам у проведенні запланованого мітингу на підтримку українських в'язнів, що знаходяться у польських тюрмах. Акція була запланована на 15 січня. Я попросив пояснити причину відмови. Проте так і не отримав зрозумілої відповіді. Нібито ми якимось чином заважатимемо місцевим жителям відпочивати. Чим буде заважати мирна акція, я так і не зрозумів. Під час подання заяви, я зібрав всі необхідні дозволи, обійшов всі інстанції. В поліції пішли нам на зустріч і були готові надати патрульних, щоб уникнути непорозуміння з боку містян. За офіційними даними, понад 1300 українців знаходяться у в'язницях Польщі. Проте насправді ця цифра може наближатися до 12 тисяч осіб. При цьому більшість з них вчиняла адміністративні правопорушення (хуліганство, бійки, дрібні крадіжки). Звісно треба враховувати їхній психологічний стан після всіх емоційних потрясінь, відчуття безвиході, а також серйозні фінансові проблеми. Всі вони вже покаялися у скоєному. Навіщо їх тримати за гратами у нестерпних умовах, особливо тоді, коли всі місцеві в'язниці переповнені?Я не збираюся відступати від задуманого. Сподіваюсь, що у найближчому майбутньому ми все-таки отримаємо дозвіл та проведемо акцію на підтримку ув'язнених. Сподіваюсь, що ви допоможете висвітлити цю проблему. Дякую. @NovynyPravdy
Новий «мирний план Трампа» передбачає фактичне визнання контролю РФ над Кримом, Луганською та Донецькою областями, а змінити їх статус можна буде лише дипломатичним шляхом. У Донецькій області пропонують створити 30% нейтральну буферну зону, а лінію фронту в Запорізькій і Херсонській областях — заморозити. Росія має вийти з інших окупованих територій. ЗАЕС переходить під управління США: половина виробленої електроенергії йтиме Україні, друга — без уточнень. США гарантують, що НАТО не розширюватиметься й не запрошуватиме Україну до членства, водночас зобов’язуючись «модерувати» діалог із Росією та виступати проти розміщення військ НАТО в Україні. Україні дозволять утримувати 800 тис. військових у мирний час. Передбачено гарантії безпеки від США, НАТО та ЄС за аналогією зі статтею 5 Альянсу: у разі російського вторгнення — військова допомога й санкції, у разі вторгнення України в РФ — гарантії скасовуються. План передбачає вступ України до ЄС до 2027 року та створення США й Європою інвестфонду у $200 млрд для відновлення країни. Відсоток заморожених російських активів спрямують на ці цілі, а інше — американці хочуть розморозити.ZN.UA зазначає, що підписання «плану Трампа» в нинішньому вигляді може позбавити Україну територій, гарантій безпеки й контролю над ресурсами. Бажання американців добре заробити на відновленні України нікуди не поділося.
Намагання народних депутатів і мерів захищати чи публічно підтримувати вбитого бандита ТЦК, а також заклики карати постраждалого від викрадення «ухилянта», який чинив спротив очевидному беззаконню, свідчать про те, наскільки ці «слуги народу» (різних партій) сьогодні далекі і від простих людей, і від звичайних військових, інтереси яких вони так показово намагаються захищати. Фактично, ще без рішення суду вони вже визначили винного.При цьому ті самі політики раніше з піною у роті захищали Стерненка - людину, яка ножем убила беззбройного хлопця (ВІЙСЬКОВОГО!), що тікав від нього.Серед моїх знайомих і друзів є як добровольці, так і мобілізовані військові. Усі вони зневажають ТЦК. Усі відгукуються про представників ТЦК як про тварин та покидьків, які вимагали гроші - в них самих, у їхніх знайомих або родичів. За будь яке питання. Народних депутатів і мерів чекають сюрпризи на виборах, коли їхні сьогоднішні публікації, коментарі та заяви дістануть із архівів і нагадають виборцям.Бо ті маргінали, які їх лайкають в Фейсбуці - лише 0.01% з усіх тих, хто прийде на дільниці. @NovynyPravdy
Перші плівки Міндіча.У розмові фігурують деякі «Рокет», «Тенор» і «Карлсон». Вони обговорюють захисні укріплення (ймовірно, на об’єктах енергетики) і кажуть, що там «божевільні» суми.09.07.2025Тенор: Вони планують далі будувати ці еб*ні захисні, цифри — божевільні.09.07.2025Рокет: Скажи постачальникам, що всі й так усе розуміють — ось-ось щось почне відбуватись. Бо в нас іде наростання (йдеться про підвищення сум відкатів через можливу зміну керівництва у Міненерго та Енергоатомі).09.07.2025Рокет: Почне вокзал підключатись, Служба, Різницька, почнуть клепати. В принципі, за ним тягнуть.14.05.2025Рокет: Вона шукає щось таке саме, їй це подобається — оті в обтягнутих штанях…Тенор: Але ж ці хлопчики грошей не зароблять.Рокет: Зарплату їй плачу я.09.07.2025Тенор: Ми можемо мені завтра дати звідси трохи на зарплату?09.07.2025Рокет: Ви ж розумієте, що перше ж засідання Кабінету Міністрів, на яке він потрапить, бл***.Рокет: Просто феєричне. Плюс у нього в короні засвітиться ще один діамант.30.06.2025Карлсон: Не хочеться підозру отримати.
@NovynyPravdy
Партії Ухилянтів бути!Ряжений і тиловий зрадник Павло Казарін, який добровільно прийняв російське громадянство у Криму та приховував це допоки його не спалили, панічно б’є на сполох: мовляв, в Україні з’явиться партія ухилянтів, за яку проголосують 6 мільйонів громадян.І він абсолютно правий. Бо я — один із тих, хто очолить цю партію. Я — один із тих, хто стане її членом. Ми об’єднаємось у силу, яка змінить Україну. Ми повернемо народу гідність, свободу та права. Ми створимо країну, в якій не треба боятись жити у власному місті. Де не страшно буде за життя своїх дітей, дружини, батьків. Ми — не тіньова маса, не статистика — ми громадяни України, і наш голос буде почутий.Я з перших днів публічно виступав за права та свободи людей. І заплатив за це — санкціями Зеленського, сфабрикованими кримінальними справами, постійним тиском за критику бандитських методів ТЦК. Але я знаю, що таке справжня свобода, і як за неї боротися. Я знаю, якою має бути Україна після війни — вільною, людяною, без репресій і принижень.Більше того: ми покараємо всіх бандитів ТЦК та співробітників поліції, які порушили закон. Ми підтримаємо і надамо більшу повагу до ветеранів, серед яких більшість - примусово мобілізовані. Їх знецінивши принижували, відносились як до рабів, а не як до вільних громадян. Ми зробимо все можливе, щоб у нашій країні більше ніколи не було нових воєн, нових смертей, нових примусових мобілізацій. Щоб діти виростали без страху, щоб кожна родина була захищена. І при цьому — щоб ми назавжди жили під українським прапором, у вільній, незалежній, мирній державі.Саме за таку Україну ми боремося. Саме таку Україну ми збудуємо. Не для страху — для життя.Кого б ви хотіли з відомих вам людей бачити в цій партії та приєднались би ви до неї теж?Пишіть в коментарях. З повагою, Мирослав Олешко@NovynyPravdy