Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко
Додано 14 лип 2024

НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко

@novynypravdy
Кількість підписників: 63 758
Фото: 16,200
Відео: 6,260
Посилання: 4,180
Опис:
Я Мирослав Олешко, Зеленський ввів проти мене санкції та хоче посадити на 8 років, бо я публікую новини, які приховує влада. • Надіслати новину або власну історію, реклама: @novynypravdy_call • отримати доступ до коментарів: пишіть в окремий приват ✉️
Джерело

НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко | Нардеп Костенко, працюючий на Банкову, секретар комітету нацоборони, п...

Логотип телеграм спільноти - НОВИНИ ПРАВДИ: блог Олешко НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко @novynypravdy
14 200 Охват/переглядів 2024-10-04 07:29 Повідомлення №18837
Нардеп Костенко, працюючий на Банкову, секретар комітету нацоборони, полковник СБУ, сидячі в теплому кабінеті: «Треба мобілізовувати з 20 років. Кажуть, що вони стануть втраченим поколінням. Якщо вони не хочуть йти на війну - вони вже втрачене покоління». Він взагалі вже мозги пропив? Чи совість?Також він каже, що не може пояснити конгресменам США, чому ми не відправляємо на війну з 18 років. Він не може захистити українців перед закордонними політиками, які дають НЕДОСТАТЬНО ЗБРОЇ і хочуть покрити все тілами?Тобто, цілий нардеп не розуміє, що загибель молоді, яка ще немає родини, дітей - це втрата як раз цілого покоління. Це не буде в хлопця дітей. Не буде онуків. Не буде правнуків. Це - знищена нація без можливості відродження. Американським конгресменам, вивчаючи до речі американську колоніальну історію, абсолютно на це плювати. Але чому на це не плювати українцю, народному депутату?Чому всі вони, покидьки, кажуть за мобілізацію молоді, щоб вона йшла в окопи і гинула, але не кажуть про ще один варіант - завершення війни?Що робити після того, коли і 20 річні закінчаться? Воювати поки 16 річні не виростуть? Та вони всі нафіг звалять з країни, вам прийдеться кордони для дітей закрити. Завершити війну і зберегти людей - не варіант? @NovynyPravdy