Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко
Додано 14 лип 2024

НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко

@novynypravdy
Кількість підписників: 63 758
Фото: 16,200
Відео: 6,260
Посилання: 4,180
Опис:
Я Мирослав Олешко, Зеленський ввів проти мене санкції та хоче посадити на 8 років, бо я публікую новини, які приховує влада. • Надіслати новину або власну історію, реклама: @novynypravdy_call • отримати доступ до коментарів: пишіть в окремий приват ✉️
Джерело

НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко | Привіт. Це мене пакували біля МВД позавчора. Я бачив, що ти багато вик...

Логотип телеграм спільноти - НОВИНИ ПРАВДИ: блог Олешко | ПОВІСТКИ МОБІЛІЗАЦІЯ ТЦК НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко @novynypravdy
26 300 Охват/переглядів 2024-08-10 14:57 Повідомлення №17979
“Привіт. Це мене пакували біля МВД позавчора. Я бачив, що ти багато викладаєш відео зі мною, тому хотів би попросити викласти ще текст з поясненням чому я вийшов, бо дуже багато людей , як я бачу , не розуміють, що я протестую там не тільки проти тцк. Короче , хочеться більш детально роз‘яснити позицію свою. Виходив почитати Конституцію під будівлю МВС. Стражі порядку довго видзвонювали начальство, не знаючи що зі мною робити. Завжди приємно доставити незручності цій гнилій системі. Чи вважаю я, що мої дії на щось вплинуть і щось змінять? Не думаю. Якщо на минулу акцію я виходив задля практичного результату - привернути увагу до ситуації із викраденням товариша, та й , якщо чесно, в мене все ж були якісь ілюзії змотивувати людей, то цього разу я вийшов тупо з упертості і принципу. Я хочу відділити себе від того зоопарку ,який представляє собою зараз ця держава, від сповненної ненависті ідеології, яку нав‘язує мені жирний пропагандист з чергового провладного каналу, від суспільства, яке з радістю хаває всі ці казки і за два роки війни за «свободу» , готове розірвати будь кого, хто думає «неправильно”, від ваших нападків на людей за мову, від ідіотськоЇ культури відміни. Тотальне бажання придушити інакодумство - це те , чим буквально почало тхнути в країні. Знаю, за те, що я скажу далі можна пришити статтю, але я скажу. Я впевнений , що зараз наша влада зацікавлена ще трохи позатягувати війну, а потім всеодно домовитись на тих самих умовах, просто втративши ще кілька десятків тисяч людей. ( скріньте , через півроку згадаєте) Я впевнений , що весь цей «патріотизм» - лише інструмент для оскотинення народу, ціною життів якого набиваються кишені чиновників. Щоб мої слова не перекрутили, зазначаю , що вина за війну лежить на РФ. Але наше керівництво, як мінімум велика його частина, дуже вдало адаптувались і навчились заробляти на війні гроші. І те, що безкарно творять зараз деякі із представників ТЦК - це лише один із наслідків загальної хвороби. Всі, хто зробив це з моєю країною має понести відповідальність і, я сподіваюсь, понесе .Війна скінчиться, влада зміниться, часи зміняться.І мене не буде гризти совість, що я засунув язик в дупу і не говорив те, що думаю. Бо я говорив те , що думаю. Ось чому я вийшов вчора на пікет.»@NovynyPravdy