Джерело
Новосилецький на дивані | Проблема не в бюджеті, не треба концентруватися лише на ньому. Який би...
5 680 Охват/переглядів
2026-01-21 13:19
Повідомлення №9437
Проблема не в бюджеті, не треба концентруватися лише на ньому. Який би не був бюджет і скільки б не виділяли грошей на комуналку, людей у такій ситуації, яка склалася в Києві - все одно не вистачало б. Де їх стільки брати? Навіщо їх стільки тримати на постійну ставку, коли немає обстрілів? Взагалі бажаючі знайдуться йти туди працювати?Плюс, задайте важливе питання центральній владі - якого хуя комунальники і енергетики тільки зараз отримуватимуть 100% бронювання? Це теж впливає на кількість потенційних кадрів.Ну і комунальники зі Львова їдуть до Києва не тому що Садовий геніальний менеджер і круто розподіляє бюджет, найнявши десь десятки зайвих комунальників. Вони там є зайві, бо блять немає стільки обстрілів по Львову. Навіть і близько це не можна порівняти з Києвом.Взагалі і порівнювати бюджет це теж тотальна маніпуляція. Так, він у Києва величезний. Але не забувайте про кількість людей, кількість інфраструктури, метро і багато чого ще. Львів у порівнянні з Києвом - це глибока провінція, де немає ніхуя.Да, Кличко підарас і хуєсос, але і ваші аргументи і політична кампанія підчас горя - це теж якась прохолодна тєма.