Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новосилецький на дивані
Додано 06 гру 2025

Новосилецький на дивані

@novosyleckij_tg
Кількість підписників: 15 388
Фото: 4,630
Відео: 975
Посилання: 2,440
Опис:
Підтримати мене можна тут: patreon.com/novosyleckij Або тут: https://www.buymeacoffee.com/novosyleckij Ютуб: https://www.youtube.com/channel/UCxqyz56oAGBszq327nXnM1A Інші лінки: https://linktr.ee/novosyleckij Написати мені: @novosyleckij
Джерело

Новосилецький на дивані | Проблема не в бюджеті, не треба концентруватися лише на ньому. Який би...

Логотип телеграм спільноти - Новосилецький на дивані Новосилецький на дивані @novosyleckij_tg
5 680 Охват/переглядів 2026-01-21 13:19 Повідомлення №9437
Проблема не в бюджеті, не треба концентруватися лише на ньому. Який би не був бюджет і скільки б не виділяли грошей на комуналку, людей у такій ситуації, яка склалася в Києві - все одно не вистачало б. Де їх стільки брати? Навіщо їх стільки тримати на постійну ставку, коли немає обстрілів? Взагалі бажаючі знайдуться йти туди працювати?Плюс, задайте важливе питання центральній владі - якого хуя комунальники і енергетики тільки зараз отримуватимуть 100% бронювання? Це теж впливає на кількість потенційних кадрів.Ну і комунальники зі Львова їдуть до Києва не тому що Садовий геніальний менеджер і круто розподіляє бюджет, найнявши десь десятки зайвих комунальників. Вони там є зайві, бо блять немає стільки обстрілів по Львову. Навіть і близько це не можна порівняти з Києвом.Взагалі і порівнювати бюджет це теж тотальна маніпуляція. Так, він у Києва величезний. Але не забувайте про кількість людей, кількість інфраструктури, метро і багато чого ще. Львів у порівнянні з Києвом - це глибока провінція, де немає ніхуя.Да, Кличко підарас і хуєсос, але і ваші аргументи і політична кампанія підчас горя - це теж якась прохолодна тєма.