Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НОВІ ПЕТРІВЦІ +
Додано 06 січ 2025

НОВІ ПЕТРІВЦІ +

@novipetrivtsi
Кількість підписників: 13 410
Фото: 4,380
Відео: 343
Посилання: 4,300
Опис:
📥 Замовлення реклами/надіслати контент: @stakbuh 💵 Платимо гроші за унікальний контент. https://t.me/novipetrivtsi/9936 ↪️ Поділитися каналом з друзями: t.me/novipetrivtsi #ПетрівськаГромада #СтаріПетрівці #Лютіж #ГутаМежигірська #Вишгородськийрайон

👥 Кількість підписників

13 410
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +203

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 946
Середній/День:: 8,480
Середній/Тиждень:: 4,561
ERR: 36.88%

📊 Кількість повідомлень на день

5.3
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 5.4
Середнє за день: 5.3

Історія змін лого

Історія змін назви

НОВІ ПЕТРІВЦІ + 2026-02-14
НОВІ ПЕТРІВЦІ 2025-01-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,660 26-06-15 11:03
💪 Українське ППО цієї ночі і цього ранку зробили НЕМОЖЛИВЕ!!! Жодне ППО в світі не може зробити це.А враховуючи тотальний дефіцит зенітних ракет до Петріот, це можна назвати вже "чудом".Уявіть лише собі: ЗСУ збили сьогодні 5 із 6-ти гіперзвукових Церконів цієї ночі. Жодна армія світу взагалі не збивала гіперзвукові ракети, а під час таких масованих ракетних атак і в такій кількості, тим паче.ЗСУ під час тотального дефіциту ракет до Петріот збили 15 із 34 балістичних ракет "Іскандер". Це просто неймовірно, як наші хлопці професійно працюють.Колись американський генерал Крістофер Каволі доповідав і сказав, що американці вчаться працювати на Петріот в українців. І це тоді в сенаторів викликало шок і паніку. Причому українці вчилися на Петріот декілька місяців, а американські спеціалісти вчаться по року.Але найбільше знаєте, що мене вразило? Те, що українські ППО, військові, льотчики збили 30 з 30 крилатих ракет X-101. Це просто не натягується на голову.Якби вони ще летіли окремо, то можна було б якось це зробити, але під час такої масованої атаки збити всі крилаті ракети, - на це не здатна жодна армія світу. Ні залізний купол, ні американський купол, ні золотий купол...НЕ ЗДАТНА!І війна з Іраном все показала. Вони збивали один шахет - 50 ракет по ньому пуляли.Також врахуйте ще, що було збито 582 дрони з 611.Мені б хотілось, від імені усіх нас подякувати нашим хлопцям з ППО за цей подвиг (а інакше назвати я це не можу).Подякувати за врятований сотні і більше життів киян і взагалі українців. Ви просто неймовірні і ми вам дякуємо. Ми у вас віримо. Слава Україні! 🇺🇦️Підписатись | Надіслати новину
👁 4,180 26-06-12 10:36
#нампишуть До Новопетрівської сільської громадиСкарга щодо бездіяльності органу місцевого самоврядуванняЗвертаємо вашу увагу на проблему, яка тривалий час залишається без належного реагування з боку органів місцевого самоврядування.На територію села регулярно заходять олені, які, за наявною інформацією, походять з Межигір'я. Тварини перебувають на вільному самовигулі та безконтрольно пересуваються населеним пунктом. Внаслідок цього вони заходять на приватні земельні ділянки місцевих мешканців, пошкоджують плодові дерева, знищують городину, витоптують посіви та завдають матеріальних збитків власникам господарств.Окрім завданої шкоди майну, існує й питання безпеки мешканців. Це дикі тварини, стан здоров'я яких невідомий. Не можна виключати ризики поширення інфекційних захворювань, зокрема сказу, а також можливість небезпечної поведінки тварин щодо людей та домашніх тварин.Просимо невідкладно вжити заходів для усунення зазначеної проблеми, а саме:забезпечити утримання оленів на території, звідки вони прибули;організувати їх відлов та переміщення до відповідного заповідника або іншого спеціалізованого місця утримання;визначити відповідальних осіб за контроль та недопущення подальшого безконтрольного пересування диких тварин територією громади.У разі подальшої бездіяльності та відсутності належного реагування будемо змушені звертатися зі скаргами, у тому числі колективними, до районної та обласної військових адміністрацій, а також до інших уповноважених органів щодо неналежного виконання органом місцевого самоврядування своїх обов'язків.Просимо розглянути дане звернення та повідомити про вжиті заходи.Мешканці громади🇺🇦️Підписатись | Надіслати новину
👁 4,350 26-06-06 15:06
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи.У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії:07.06.2026 у проміжку з 09:00 до 20:00с. Старі Петрівці:вул. Хмельницького Богдана, вул. Благодатна, вул. Вишнева, вул. Дубрівська, вул. Івана Франка, вул. ім. І.Д.Бондаренка, вул. Виноградна, вул. Мазепи, вул. Молодіжна, вул. Нова, вул. Польова, вул. Садова, вул. Сонячна, пров. Хмельницького Богдана, пров. Виноградний, пров. Кремінського, пров. Лісовий, пров. Молодіжний, пров. Садовий, пров. Сосюри, пров. Тичини.с. Лютіж:вул. Визволителів, вул. Вітряного, вул. Європейська, вул. Приморська, вул. Рильського, вул. Садова, вул. Шевченка.📞 У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру:Для стаціонарних телефонів:+38 (044) 459 07 40Окрема лінія для юридичних клієнтів:+38 (050) 495 70 40Для мобільних телефонів:+38 (067) 495 70 40+38 (099) 495 70 40+38 (093) 495 70 40🇺🇦️Підписатись | Надіслати новину
👁 4,440 26-06-04 20:00
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій велектричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» будепроводити профілактичні роботи.У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії:05.06.2026 у проміжку з 09:00 до 20:00с. Нові Петрівці:вул. Свято-Покровська, вул. Озерна.с. Старі Петрівці:вул. Б Хмельницького, вул. Героїв, вул. Грушевського, вул. Дачна, вул. Дніпровська, вул. Дубрівська, вул. Заводська, вул. Жовтнева, вул. Захисників України, вул. Заярська, вул. Івасюка, вул. Каденюка Леоніда, вул. Київська, вул. Князя Святослава, вул. Кремінського, вул. Лесі Українки, вул. Лозова, вул. Лугова, вул. Мазепи, вул. Миру, вул. Нагірна, вул. Нова, вул. Озерна, вул. Пальметний сад, вул. Перемоги, вул. Травнева, вул. Петрівська, вул. Петрівські кручі, вул. Польова, вул. Поповича, вул. Садова, вул. Старий Сад, вул. Українська, вул. Юрківська, пров. Дніпровський, пров. Кремінського, пров. Садовий, пров. Юрківський.У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру:Для стаціонарних телефонів:+38 (044) 459 07 40Окрема лінія для юридичних клієнтів:+38 (050) 495 70 40Для мобільних телефонів:+38 (067) 495 70 40+38 (099) 495 70 40+38 (093) 495 70 40🇺🇦️Підписатись | Надіслати новину
👁 5,240 26-05-27 07:21
-Чи були Петрівці за більшовиків (комуністів), коли вони прийшли захоплювати наші землі?-Ні, скажу більше - ми були осередком протидії проти них.У ніч на 7 квітня 1919 року в селі Старі Петрівці, що за 20 км на північ від Києва, загони селянської самооборони заарештували комісарів та червоноармійців. Звістка про це поширилась іншими населеними пунктами навколо української столиці і їхні мешканці також почали гнати більшовиків. Наступного дня загони отамана Ілька Струка, який перед тим провів мобілізацію селян у Чорнобильському повіті, відбили атаку більшовиків на Вишгород — між Старими Петрівцями та Києвом.До повстання призвела більшовицька політика продрозкладки — насильного вилучення їстівних припасів. Селяни формували бойові загони, розправлялися з червоноармійцями та комісарами, налагодили контакти із загонами отаманів Ілька Струка, Овсія Гончара та Зеленого. Ті також розправлялися з більшовиками та взяли керівництво над повстанням.Об’єднавшись у Старих Петрівцях та Нових Петрівцях, повстанці відбили більшовицький наступ на поселення. Тоді під гаслами «Геть комісарів з України!» самі почали наступ на Київ. Захопивши Пріорку та Куренівку, отримали підтримку від городян та робітників заводів, закликали бити комуністів і встановлювати справжню радянську владу — таку, якою її розуміли з більшовицьких газет 1917–1918 років.На початку квітня того року по селу Нові Петрівці (епіцентр повстання), Вишгород, Валки, Лютіж, Старосілля, Сваром’я, Гостомель, на Куренівку та ще з десятків сіл Київської Чернігівської губерній прибули посланці від отаманів, говорили з людьми, розповсюджували прокламації.7 квітня 1919 року дзвони церков ударили на сполох — збройний похід почався. 9 квітня до села Валки прибули мобілізовані селяни Київщини. Отаман Ілько Струк надіслав Дніпром до Межигір’я два катери і кулеметну роту під орудою Ковальського. Вночі 9 квітня були заарештовані владні структури по селах, дехто із місцевих більшовиків перейшов до повсталих, деякі втекли. Близько сотні червоних чиновників були втоплені у Дніпрі. Була оголошена мобілізація всіх, хто може тримати зброю. Ці бурхливі дні змалював поет Павло Тичина у знаменитому своєму вірші: «На майдані коло церкви…». Саме про Покровську церкву села Нові Петрівці йдеться в цьому вірші. Штаб Куренівського повстання знаходився в Нових Петрівцях на Чайнику.Допис: Геннадія Межигірського🇺🇦️Підписатись | Надіслати новину
👁 6,000 26-05-26 17:34
Хтось знає які суми грошей вираховують з бюджету Петрівської громад на Благоустрій????Повірте там не тисячі і не сотні тисяч.Так чому ж ми не бачимо на ці суми ,дійсно ,відповідно виконаної роботи?На ,,Старому,, кладовищі в Нових Петрівцях я буваю рідко,а тим більше пройтись через усе кладовище не було часу...В цьому році встановлювали памʼятник нашій рідній людині і зручніше хлопцям було ходити через інший вхід.Тому я і пішла до інших воріт,щоб побачити коротшу дорогу.....Знаєте моєму здивування не було меж,чесно!!!!Вирізали дерева,забрали для своїх потреб,переламали оградки ,хрести та інше,а саме головне,спокійно все це залишили та пішли геть.У нас війна,дуже багато людей воює,багато за кордоном,у деяких родинах вже немає кому ходити на кладовище,тому і могил занедбаних дуже багато.А благоустрій нашої громади допоміг цим могилам стати ще й зруйнованими.....Чому не можна раз на місяць прибирати декілька могилок,які вже ніхто не прибирає.Пофарбувати,поприбирати, це теж робота благоустрою ....Гроші заходять НЕМАЛЕНЬКІ.На цьому кладовищі поховані,саме,жителі нашої громади,а не так як на ,,Новому,, кладовищі,більша половина- це кияни....Я знаю ,що багато хто скаже, що потрібно думати про живих....Але коли на кладовищі опиняються найрідніші,ми починаємо думати інакше.Петрівський Благоустрій ???🇺🇦️Підписатись | Надіслати новину
👁 3,930 26-05-25 08:33
#вакансії 🔨 РІЗНОРОБОЧІ 🔨 ШВИДКИЙ ВИЇЗД В ДЕНЬ ЗАЯВКИНові-Старі Петрівці, Лютіж і поряд!Потрібні люди на роботу?Не тяни — зробимо швидко і без проблем.⸻📌 ЩО МИ РОБИМО:🧹 Двір / ділянка• Прибирання території• Покіс трави / бур’яну• Вирубка чагарників• Прибирання листя / снігу• Копка траншей, ям, септиків• Демонтаж старих конструкцій🏠 Будівництво / ремонт• Демонтаж стін, плитки• Підсобні роботи на об’єкті• Укладання ламінату / лінолеуму• Винос та занос матеріалів🚚 Вантажні роботи• Вантажники на переїзди• Розвантаження фур і машин• Складання / розбирання меблів• Дрібний ремонт• Робота на день або постійно⸻ ЧОМУ НАС ВИКЛИКАЮТЬ: Виїзд швидко (іноді в той же день) Без “затягувань” і відмазок Працюємо до результату Адекватні ціни без переплат Є досвід на будівництві та приватних об’єктахВеликі обьєми тільки по договору!⸻💰 ЦІНА:Від 1300 грн/день або по об’єму роботи(точно домовляємось перед початком)⸻⚠️ ВАЖЛИВО:Можемо вийти як на разову роботу, так і на постійні об’єкти📞 ЗАМОВЛЕННЯ:Телефон: 050 045 13 26Telegram: @valikdvv
👁 3,790 26-05-22 12:21
Ля Малюк тепер БІЛІНГВАЛЬНИЙ!Тепер англійська — це не окремий урок двічі на тиждень, а частина щоденного життя дитини з найперших років. Ми впровадили цілісну систему, яка поєднує два підходи:🔸 English-заняттяМ'яке знайомство з мовою через пісні, ігри, інтерактив та живу комунікацію з педагогами. Діти поступово формують словниковий запас і впевненість у спілкуванні.🔸 Discipline Integration (CLIL)Інтеграція англійської в навчальний процес: діти пізнають світ, вивчаючи предмети англійською — природно та без перевантаження.Наша білінгвальна модель охоплює всі етапи раннього розвитку:▫️ Ясла (2–3 роки) — м'яка адаптація та перше знайомство з англійською через сенсорні ігри й щоденну рутину▫️ Садок (3–5 років) — розвиток через гру, перші діалоги англійською, занурення у двомовне середовище▫️ Preschool (5–6 років) — впевнена підготовка до школи з академічним фокусом і поглибленою англійською за міжнародними програмамиХочете побачити, як це працює на практиці? Запрошуємо на екскурсію до нашого простору 🧡📍смт Нові Петрівці, вул. Озерна, 20 (КМ Балатон)☎️ 050 176 83 26
👁 6,960 26-05-12 10:35
#вакансіїШукаємо крутих людей у команду!Заклади швидкого харчування в парку «Межигір’я»Ми розширюємося і запрошуємо на роботу активних та відповідальних фахівців. Якщо ви любите свою справу так само, як ми — давайте працювати разом!Наші вакансії:🔥 МАНГАЛЬЩИКОбов’язки: приготування страв на мангалі/хоспері, контроль якості м'яса, підтримка чистоти робочої зони.Очікуємо: досвід роботи з вогнем, знання ступенів просмаження.Зарплата: від 1800 грн👨‍🍳 КУХАРОбов’язки: приготування страв згідно з техкартками, видача замовлень, дотримання санітарних норм.Очікуємо: досвід роботи на кухні, охайність, швидкість.Зарплата: від 1500 грн.☕️ БАРИСТАОбов’язки: приготування кавових напоїв, робота з професійною кавомашиною, спілкування з гостями.Очікуємо: знання кавової карти, привітність, вміння робити лате-арт (буде перевагою).Зарплата: від 1300 грн.🛍 ПРОДАВЕЦЬ-КАСИРОбов’язки: консультація клієнтів, розрахунок на касі, викладка товару, приготування продукції та обслуговування клієнтів.Очікуємо: комунікабельність, чесність, знання касової дисципліни.Зарплата: від 1300 грн.Ми пропонуємо:Гідну та своєчасну зарплату (виплати щотижня).Гнучкий графік роботи 3\3, 5\2 але обов’язково бути на сб та нд (обговоримо на співбесіді).Дружній колектив та харчування за рахунок закладу.Локація: с.Нові Петрівці, парк «Межигір’я.Готові долучитися?Телефонуйте або пишіть у Telegram/Viber:📞 0930580357 — Вадим
👁 4,580 26-04-28 09:03
🕯 Петрівська громада знову в жалобі… Ми втратили ще одного мужнього Захисника, який віддав своє життя за Україну.◾️ У середу, 29 квітня 2026 року, відбудеться прощання та поховання військовослужбовця, жителя нашої громади — Чопика Максима Михайловича.🙏 Закликаємо всіх мешканців долучитися до вшанування пам’яті Героя та зустріти його “живим коридором”.📍 Формування колони — о 14:15 вздовж центральної вулиці у напрямку до будинку, де проживав Максим, за адресою: с. Старі Петрівці, вул. Промислова, 5.🕯 О 14:30 відбудеться церемонія прощання біля рідного дому Захисника — місця, звідки він вирушив боронити Батьківщину.🕯 О 14:50 у храмі в центрі села Нові Петрівці пройде чин відспівування, де всі охочі зможуть віддати останню шану Воїну та підтримати його родину у цей скорботний час.◾️ Поховають Героя на кладовищі по вул. Соборній (за музеєм).🌷 Просимо прийти з квітами та гідно провести в останню путь нашого Захисника, створивши живий символ вдячності та пам’яті.🙏 Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким і побратимам загиблого.🕯 Світла пам’ять Герою. Його подвиг назавжди залишиться у наших серцях.🇺🇦 Вічна слава і шана!🇺🇦➡️Підписатись | Надіслати новину