Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НОВІ ПЕТРІВЦІ +
Додано 06 січ 2025

НОВІ ПЕТРІВЦІ +

@novipetrivtsi
Кількість підписників: 13 410
Фото: 4,380
Відео: 343
Посилання: 4,300
Опис:
📥 Замовлення реклами/надіслати контент: @stakbuh 💵 Платимо гроші за унікальний контент. https://t.me/novipetrivtsi/9936 ↪️ Поділитися каналом з друзями: t.me/novipetrivtsi #ПетрівськаГромада #СтаріПетрівці #Лютіж #ГутаМежигірська #Вишгородськийрайон
Джерело

НОВІ ПЕТРІВЦІ + | Скільки буде знущатися влада нашої громади з простих жителів Петрівськ...

Логотип телеграм спільноти - НОВІ ПЕТРІВЦІ НОВІ ПЕТРІВЦІ + @novipetrivtsi
3 940 Охват/переглядів 2026-01-12 08:28 Повідомлення №14477
Скільки буде знущатися влада нашої громади з простих жителів Петрівської громади?Космічні суми відраховуються на комунальні витрати в звітах за рік,так де ж вони діваються?Наша громада ніколи не до чого не готова.( Якось так трапилось,що взимку випав сніг....)Але в нашій громаді до цього не готові.Вулиці вчасно не почищені,а головне їх ніхто не посипає....Немає значення чи людина йде по вулиці пішки чи їде на машині,для обох це квест на виживання,проїхати та пройти по вулицях ,щоб нічого собі не зламати та не побити машину.Люди по вулицях ходять вдягаючи звичайні шкарпетки поверх зимового взуття,щоб дійти до зупинки.Звичайно,владі нашої громади це неважливо.Вони ж не ходять пішки.Вулиці мають посипатися кожного ранку,а не раз на тиждень.Один раз посипати декілька вулиць за тиждень це не про що .Де ж діваються кошти ,які виділяються з бюджету?Головне вчасно списати на зимові витрати.А люди побалакають і спишуть все на війну....Час такий ,треба потерпіти.Але гроші,які мають виділятися на комунальні послуги,будуть витрачені зовсім на інші потреби.....Не для нашої громади,не для потреб наших воїнів,а для особистих потреб.🇺🇦➡️Підписатись | Надіслати новину