Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новгород-Сіверський INFO
Додано 19 лют 2022

Новгород-Сіверський INFO

@novgorod_siverskiy_info
Кількість підписників: 11 324
Фото: 13,900
Відео: 888
Посилання: 2,530
Опис:
Новини Новгород-Сіверської громади та Чернігівської області 📍 ТІЛЬКИ ПО РЕКЛАМІ - @Anna_kol19
Джерело

Новгород-Сіверський INFO | Вчора відбулася важлива зустріч міського голови з представниками орган...

Логотип телеграм спільноти - Новгород-Сіверський INFO Новгород-Сіверський INFO @novgorod_siverskiy_info
1 100 Охват/переглядів 2024-10-10 17:46 Повідомлення №14285
Вчора відбулася важлива зустріч міського голови з представниками організації Acted, присвячена обговоренню проєкту "Відбудова краще, ніж було: запобігання, підготовка та захист населення шляхом створення сталої та екологічно чистої інфраструктури водопостачання, гігієни та санітарії." Під час зустрічі міський голова Людмила Ткаченко підкреслила важливість тісної співпраці в реалізації проєкту, адже модернізація системи водопостачання є критично важливою для забезпечення комфортного та безпечного життя громади. Учасники обговорили ключові етапи реалізації проєкту, акцентуючи увагу на відновленні водонапірних башт, заміні старих труб та створенні сталої інфраструктури, яка забезпечить стабільне постачання чистої води для мешканців.Також було розглянуто майбутній вплив цих заходів на підвищення стійкості громади до можливих викликів. Після зустрічі відбулася нарада робочої групи, на якій продовжили детальне обговорення планів на найближче майбутнє, оцінку ризиків і потенційний вплив проєкту на громаду. По завершенні наради представники Acted відвідали села Горбове, Дробишів та Араповичі для оцінки об'єктів. У Горбовому тривають роботи з заміни старої водонапірної башти на нову. В Араповичах активні роботи з модернізації інфраструктури продовжуються. Мешканці Дробишево вже підключені до оновленої системи водопостачання, але роботи ще тривають. Важливо, що під час виїзду представники Acted вели розмову з мешканцями, які отримали доступ до води вперше за тривалий час, адже до цього часу в них її не було.Цей виїзд надав можливість представникам Acted оцінити прогрес, перевірити якість виконаних робіт та обговорити наступні етапи реалізації проєкту. Висловлюємо подяку партнерам Acted за активну участь та плідну співпрацю задля розвитку нашої громади. Попереду ще чимало викликів, але завдяки злагодженій роботі ми зможемо досягти результатів, які суттєво покращать якість життя наших жителів!