Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новгород-Сіверський INFO
Додано 19 лют 2022

Новгород-Сіверський INFO

@novgorod_siverskiy_info
Кількість підписників: 11 324
Фото: 13,900
Відео: 888
Посилання: 2,530
Опис:
Новини Новгород-Сіверської громади та Чернігівської області 📍 ТІЛЬКИ ПО РЕКЛАМІ - @Anna_kol19
Джерело

Новгород-Сіверський INFO | На Чернігівщині поліцейські викрили жінку у незаконному заволодінні ви...

Логотип телеграм спільноти - Новгород-Сіверський INFO Новгород-Сіверський INFO @novgorod_siverskiy_info
2 680 Охват/переглядів 2026-04-17 09:32 Повідомлення №28374
На Чернігівщині поліцейські викрили жінку у незаконному заволодінні виплатами за загиблого військового у сумі 3,6 мільйона гривеньСлідчі Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу оперативників відділу кримінальної поліції та під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури викрили 27-річну киянку у заволодінні виплатами за загиблого рідного дядька-військовослужбовця шляхом обману на суму 3,6 мільйона гривень. Їй оголошено про підозру.У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що рідний дядько зловмисниці, який був військовим, у лютому 2025 року загинув, захищаючи Україну.У квітні цього ж року до територіального центру комплектування та соціальної підтримки від імені батька загиблого надійшла заява про отримання одноразової грошової допомоги у сумі 15 мільйонів гривень із зазначеним рахунком для виплат, відкритим в одному з банків. Виплату батьку було погоджено в установленому законом порядку, і в серпні 2025 року на вказаний банківський рахунок були нараховані грошові кошти на загальну суму 3,6 мільйона гривень.Між тим правоохоронці з’ясували, що батько загиблого воїна помер ще у квітні 2025 року. Його 27-річна онука (рідна племінниця військового), маючи доступ до банківського рахунку та діючи умисно й протиправно шляхом обману (що виразилося у замовчуванні відомостей про смерть діда), з метою особистого збагачення заволоділа грошовими коштами у сумі 3,6 мільйона гривень. Цим вона завдала майнової шкоди державі в особі територіального центру комплектування та соціальної підтримки.Слідчий поліції повідомив фігурантці про підозру у заволодінні чужим майном шляхом обману, вчиненому в особливо великих розмірах (частина 5 статті 190 Кримінального кодексу України).Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.Процесуальне керівництво у зазначеному провадженні здійснює Чернігівська окружна прокуратура.Досудове розслідування триває.