Джерело
Небайдужа | 😍Військовослужбовиці Валерія "Нава" Суботіна та Марія "Герда" Чех від...
2 600 Охват/переглядів
2024-12-21 13:53
Повідомлення №2554
😍Військовослужбовиці Валерія "Нава" Суботіна та Марія "Герда" Чех відвідають станцію "Академік Вернадський" В травні 2022 року, коли захисники та захисниці Маріуполя тримали оборону на "Азовсталі", команда 27-ї Української антарктичної експедиції записала відео на підтримку воїнів.Наступного ж дня на сторінку НАНЦ прийшла відповідь він Нави, яка перебувала на оточеному ворогом "Азовсталі". Вона подякувала полярникам і сказала, що дуже хотіла б потрапити на зимівлю в Антарктику, і це буде її мотивацією на майбутнє. Потім "Нава" потрапила у російський полон.Та вже восени цього року UNITED24 здійснив мрію військовослужбовиці та її колеги Марії, яка теж пройшла пекло “Азовсталі” та жахи російського полону.💬"Отримавши запрошення від UNITED24, FUTURE of SPACE і Скотта Келлі, я не могла повірити, що це дійсно станеться. Антарктида для мене — це продовження рішучості та волі України до боротьби. Ще одна частинка світу, в якій нас мають почути. Я хочу нагадати всьому світові про українських військових, які досі перебувають у російському полоні. У кожного з них, як і у мене, є мрія. Вірю, що після звільнення всі вони здійсняться. Так само, як моя", — згадує Валерія.Подорож триває з 19 до 29 грудня.Фото: Національний антарктичний науковий центр💜 Небайдужа