Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Нотевський
Додано 14 лип 2024

Олександр Нотевський

@notevskyi
Кількість підписників: 26 560
Фото: 1,910
Відео: 343
Посилання: 997
Опис:
Непопулярні опінії Олександра Нотевського https://base.monobank.ua/notevskyi – Монобаза (доступ в секретний чат)
Джерело

Олександр Нотевський | Дуже хочу, щоб ви зацінили цю дискусію. Анна Оскоміна – фейсбук-бульте...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Нотевський Олександр Нотевський @notevskyi
15 700 Охват/переглядів 2026-02-28 21:04 Повідомлення №4340
Дуже хочу, щоб ви зацінили цю дискусію. Анна Оскоміна – фейсбук-бультерʼєр Порошенка і Кличка, в описі профілю визначає себе як «Порохоботка. Голова ОСББ більше 7 років». Кожен день мінімум по одному лонгріду про державницький геній Петра Порошенка або муніципальну майстерність Віталія Кличка. Стрибнула на Владислава Гераскевича, який виборов для України щось значно більше за медалі. Бо монополія на патріотизм має бути закріплена за конкретною сектою. Поза неї патріотів не існує. Далі почала всоте розповідати світу страшну правду про те, що я народився в Москві, змінював прізвище і вів сторінку в ВК в 15 років. На моє зауваження, що поки 15-річний школяр в 2017 сидів в ВК, її політичний ідол на посаді мера Києва в тому ж 2017 разом з російським олігархом Міхаілом Фрідманом просував в Києві створення пропагандистського меморіалу Бабиного Яру, вирішила, що сторінка в ВК важливіша. Проєкт, до речі, фінансувався російськими підсанкційними олігархами Фрідманом і Авеном, художнім керівником був росіянин-збоченець Ілья Хржановскій, який хотів розповідати про антисемітів-українців, які розстрілювали євреїв в 1941. На січень 2022 Нотевський закінчив школу і не заходив в ВК уже кілька років, а Кличко продовжував просувати і публічно впрягатись за цей проєкт. До речі, не він один – Зеленський і Вакарчук теж. За що я критикував усіх і навіть з Голосу зокрема через це пішов, бо шкідлива антидержавна хуйня має засуджуватись безвідносно персоналій. І якщо в тебе немає хазяїв, за пости не платять або ти просто не єбанутий сектант – ти можеш дозволити собі однакові стандарти для всіх і відсутність моральної гімнастики. Якщо ж ні, то, як ми зʼясували, участь Зеленського в цьому проєкті – зрада, а участь Кличка – нормас, і взагалі це все нічого в порівнянні зі сторінкою в ВК в 9 класі. Раніше я думав, що їх набирають за прайсом, та зараз все більше схиляюсь, що за IQ. Висновок? Не будьте сектантами. Це, в кращому випадку, смішно. В гіршому – тупо страшно.