Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Нотевський
Додано 14 лип 2024

Олександр Нотевський

@notevskyi
Кількість підписників: 26 560
Фото: 1,910
Відео: 343
Посилання: 997
Опис:
Непопулярні опінії Олександра Нотевського https://base.monobank.ua/notevskyi – Монобаза (доступ в секретний чат)
Джерело

Олександр Нотевський | Не моя робота  передбачати ракетні обстріли чи коментувати гучні заяви...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Нотевський Олександр Нотевський @notevskyi
15 700 Охват/переглядів 2026-01-29 22:34 Повідомлення №4187
Не моя робота  передбачати ракетні обстріли чи коментувати гучні заяви про «енергетичне перемир’я».Що знаю точно: синоптики на ці вихідні прогнозують сильний мороз. Він може бути сильнішим за попередній.Ворог у нас такий, що може скористатися цим і спробувати вдарити по критичній інфраструктурі наших міст.Тому у Львові запущено режим підготовки до надзвичайної ситуації.Усі комунальні служби знають, що робити. Але важливо, щоб готовими були й мешканці міста.Прошу кожного зробити прості речі:🔹 організуйтеся та перевірте укриття, яким плануєте скористатися під час тривоги;🔹 зарядіть павербанки та зарядні станції, але не залишайте їх без нагляду під час заряджання;🔹 запасіться базово необхідним набором продуктів, питної води та ліків;🔹 з’ясуйте, чи у вашому будинку є люди з інвалідністю, які не можуть самостійно пересуватися, або літні люди. Якщо станеться біда — не залишайте їх і повідомте на Гарячу лінію міста;🔹 довіряйте лише офіційним джерелам інформації.Якщо ваш будинок залишиться без електрики чи тепла, знайте:у вхідній зоні та в чаті будинку буде інформація про найближчий Пункт незламності та всі доступні послуги. Місто про це вже подбало.Окремо важливо.У разі тимчасового відключення теплопостачання не зливайте воду з батарей — до окремого повідомлення від людини, яка відповідає за ваш будинок.Пишу про це не для того, щоб розводити паніку.Це розмова з дорослими людьми, до якої ми всі вже давно готові.Дякую!