Джерело
Нотатки християнина | Дорогий Господи! Я не просив Тебе ні про що цілих двадцять років. Якщо...
1 580 Охват/переглядів
2026-05-03 06:22
Повідомлення №1487
"Дорогий Господи! Я не просив Тебе ні про що цілих двадцять років. Якщо Ти почуєш мою молитву і даси мені порятунок, то я не турбуватиму Тебе і наступні двадцять років".Це трапилося під час Другої світової війни. Льотчик катапультувався над Тихим океаном з підбитого літака. На щастя, невеликий гумовий човен, якими оснащуються військові літаки на випадок аварії, виявився неушкодженим. Минуло кілька годин, льотчик плив у своєму крихітному човні невідомо куди, а допомога не надходила. Тоді у розпачі він звернувся до Бога з такою молитвою: «Дорогий Господи! Я не просив Тебе ні про що цілих двадцять років. Якщо Ти почуєш мою молитву і даси мені порятунок, то я не турбуватиму Тебе і наступні двадцять років».Багато людей ставляться до Бога, як до адвоката чи лікаря. Вони звертаються до Нього за допомогою тільки тоді, коли хворіють чи потрапляють у біду. Дехто вважає, що молитва — це засіб порятунку в скрутних обставинах, коли немає іншої допомоги.Насправді ж молитва — спосіб спілкування людини зі своїм Небесним Отцем. Христос під час Свого земного життя був позбавлений безпосередньої близькості зі Своїм Отцем. Він дуже багато молився, це була для Нього єдина можливість спілкування з Отцем.@notes_christian